1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 19
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-05-09, 18:47   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Z tego co wiem to problem może być jeśli ma być podany jod promieniotwórczy, ale jak jest w przypadku nadczynności - szczerze mówiąc nie wiem, może wypowie sie ktoś mądrzejszy.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-05-09, 17:35   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Jak to?! Miałaś robione jakieś badanie? Coś się działo? Może to nic niepokojącego, daj znać co i jak. Pozdrawiam i ściskam!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-05-09, 09:34   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Tak jak pisze marzena66, nie można się negatywnie nakręcać. Ja miałem 4 rocznice 17. marca tego roku. Kontrola „ostateczna” (z jodem) w szpitalu wypada mi w lipcu, wierzę że bedzie dobrze, ale też nie można się nastawiać :) . Pozdrawiam!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-17, 09:28   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Super wiadomość :) w domu najlepiej. Ciesze się ze wyniki są bardzo dobre, i że mogłem pomóc!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-16, 15:04   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
anka244, dobrze że wstępnie wszystko wychodzi dobrze :) . Jak ja byłem to WiFi było i znikało :) . Trzymam kciuki!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-03, 20:07   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
anka244, już piszę :)
Szpital i personel bardzo przyjazny. Oddział generalnie mały (4 pokoje) i izolatka z 2 pokojami, jest WiFi, jedzenie super. Sam osobiście nie mam na co narzekać. Jeśli masz konkretne pytania to pytaj tu lub na priv. Nie wiedziałem nawet że można zapisać się na jod kontrolny. Mi powiedziano ze mam "spokój" dopóki Tg będzie niskie. Bez problemu Cię tam zapisali? Daj znać jak to wyglądało.
Pozdrawiam
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-19, 03:25   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Cześć! Też miałem problem z kołataniem serca - przyczyna była zbyt wysoka dawka euthyroxu, stres tez robił swoje. Miałem również napad tachycardii a ciśnienie głównie rosło (najpierw czułem dziwny niepokój i chwile później serce szalalo). Łykam co jakiś czas Aspargin i wydaje mi się że jest lepiej. Wiem przez co przechodzisz, bo to strasznie utrudnia funkcjonowanie. Mam nadzieje że wkrótce wszystko bedzie ok.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-18, 19:34   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Takie wiadomości czyta się z wielką przyjemnością ;) . Oby tak dalej! Pozdrawiam!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-09, 21:27   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Wiedziałem że tak będzie. Brawo! :) . Pozdrawiam z izolatki :)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-29, 19:29   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Badania mam mieć takie jak Ty. Wszystko mają powiedzieć mi na miejscu. Zobaczymy co ma być to będzie ;)
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-29, 18:30   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Z tego co się dowiedziałem, to ja zostaję w szpitalu. Początkowo jestem na otwartym oddziale gdzie robią mi te wszystkie badania, a później wrzucają mnie do izolatki :) .
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-29, 18:08   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Ja będę w szpitalu na ulicy Przybyszewskiego. Jasne, że musi być dobrze, innej opcji nie widzę, jednak stresik pewnie będzie. Niby węzły miałem czyste, więc nie chce zakładać czegoś gorszego. O jakich badaniach w ciągu 3 dni piszesz?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-29, 17:49   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Badanie TSH co 6-8 tygodni. anka244, ja wybieram się pierwszy raz więc pewnie będzie to jod diagnostyczny, trochę się stresuje co tam wyjdzie, ale jestem dobrej myśli. Podobnie jak Ty też zastanawiam się jak to będzie z ustaleniem odpowiedniej dawki, początkowo miałem Euthyrox 125 i TSH miałem 4,5 później zwiększyli mi dawkę do 150 a TSH nadal rosło, zobaczymy jak będzie tym razem. Wie ktoś może jak wygląda sytuacja osób które przyjmują Calperos i Alfadiol, normalnie mam go brać do wizyty w szpitalu?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-29, 17:03   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Witaj,
U mnie mija dzisiaj 3 tydzień bez Euthyroxu i jest całkiem spoko, na jodowanie idę 8.07, momentami jestem ospały, raz wydawało mi się że miałem opuchnięte oko, ale minęło. Mam nadzieje, że nie będzie jakiejś drastycznej zmiany, bo mam przed sobą jeszcze 2 egzaminy na uczelni. Nie ma na to chyba, żadnej rady trzeba po prostu to przejść, potem będzie już tylko lepiej :) . Najgorsza chyba będzie ta izolacja po leczeniu;/

Pozdrawiam!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
ronnie

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-05-22, 21:16   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Daj znać co ciekawego sie dowiedziałaś ;)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group