1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
ronnie

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-11-08, 14:14   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
missy faktycznie, teraz sprawdziłem w "oczekujących", dziękuję bardzo za info.
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
ronnie

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2021-11-08, 13:28   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Cześć karolinax,

Nie wiem dlaczego, ale jest problem z wysłaniem wiadomości prywatnej, daj znać jak tam u Ciebie. Mi TSH też trochę skacze, ale mam obecnie zwiększoną normę do 1.0, więc lekko ponad miałem ostatnio.

Trzymam kciuki!
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
ronnie

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-02-15, 00:27   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Bardzo dobra wiadomość! Oby więcej takich :) . Ja na jod diagnostyczny w tym roku, obecnie czekam na wyznaczenie terminu :) . Pozdrawiam!
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
ronnie

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-28, 00:12   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Super wiadomość, ja natomiast byłem w listopadzie u lekarza, wyniki też miałem super, następna kontrola pod koniec roku, ale ide w 2018 na jod kontrolny, i wtedy okaże się jak ze mną ;) .

Takie dobre wiadomości od razu poprawiają humor :)
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
ronnie

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-18, 01:36   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
karolinax, przykro mi że zostałaś tak potraktowana. Niestety tak czasem bywa, podejrzewam że na prywatnej wizycie taka sytuacja nie miałaby miejsca, sam lecze sie prywatnie i wszystko wygląda wręcz idealnie, pieniądz jednak ma ogromna wartość w obecnych czasach. Ciesz się dobrymi wynikami, nie ma co psuć sobie humoru. Wszystko gra i to jest obecnie najważniejsze ;)
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
ronnie

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 123457

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-03-06, 16:23   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Super!! Musiało być dobrze :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group