1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami
ronnie

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 26788

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-12-07, 19:09   Temat: Rak tarczycy z przerzutami
Cześć!

Wydaje mi się że póki co nie ma co panikować, może powtórzyć badanie? Ja też miałem taki epizod ze skokiem TSH, zrzuciłem kilka kg i miesiąc później było już ok. Podobno w tych zimniejszych okresach TSH może trochę rosnąć, gdzieś tak usłyszałem, ale nie znalazłem naukowego źródła, które potwierdziłoby te teorie. W mojej opinii podwyższonego TSH nie powinnismy się jakoś bardzo bać, gorzej jak markery idą w górę. Może ktoś mądrzejszy w tej sprawie się jeszcze wypowie? pola66, daj proszę znać jeśli czegoś się dowiesz.
Pozdrawiam!
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami
ronnie

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 26788

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-09-26, 21:10   Temat: Rak tarczycy z przerzutami
pola66, to fantastyczna wiadomość, teraz będzie już tylko lepiej. Jod jeszcze dużo zdziała więc musi być dobrze :)
  Temat: Rak tarczycy z przerzutami
ronnie

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 26788

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-05-31, 14:05   Temat: Rak tarczycy z przerzutami
pola66, co do TSH wydaje się być w porządku. Osoby po usunięciu tarczycy, chorujące na raka tarczycy powinny utrzymywać TSH na poziomie 0,1-0,3; więc u Ciebie ta wartość jest ok. Odnośnie 1 części Twojego posta, nie pomogę, ale trzymam kciuki aby wszystko było dobrze, wierzę że tak właśnie będzie!

Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group