1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-06, 16:36   Temat: oldzia - komentarze
oldzia, Każdy z nas na tym forum wie doskonale co znaczy strach...
Każdy kto zetknął się z nowotworem poznał wszystkie odmiany strachu mogę powiedzieć że nie ma lekarstwa na to uczucie ale... to nie jest prawdą do końca...
Niech słowa piosenki powiedzą resztę http://www.youtube.com/watch?v=omtDCekgJAY
Pozdrawiam serdecznie |uscisk| :flower: :in_love:
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-26, 21:40   Temat: oldzia - komentarze
:???: |bezradny| :flower:
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-17, 17:05   Temat: oldzia - komentarze
|bezradny| :flow:
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-09, 15:58   Temat: oldzia - komentarze
Leczenie Chemią jest niezmiernie trudnym problemem, lekarz prowadzący często konsultuje się z innymi specjalistami.
Przed każdym wlewem wykonywane są kompleksowe badania laboratoryjne, możliwe, że jeden z wyników był niekorzystny i dlatego odmówiono chemii a zlecono kolejne badania diagnostyczne.
Normą jest, że pacjent otrzymuje wypis ze szpitala, w którym podane są wszystkie wyniki laboratoryjne , zalecenia...
Wklej może do swojego wątku merytorycznego wypis ze szpitala, zobaczymy co powiedzą na ten temat nasi specjaliści...
Pozdrawiam serdecznie :flower:
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-08, 20:31   Temat: oldzia - komentarze
Lodziu, jeżeli nie jesteście pod stałą opieką onkologa, o pomoc w każdej sprawie powinnaś zwracać się do lekarza rodzinnego, jeżeli spotkasz się z jakąkolwiek odmową z jego strony, żądaj aby o tym poinformował Cię na piśmie.
Wiem że często nie chcemy wchodzić w konflikt z lekarzami, bo nigdy nic nie wiadomo i kiedy będziemy musieli wrócić do danego lekarza, ale z drugiej strony jest życie i zdrowie Twojego Taty.
Żądanie pisemnego oświadczenia szybko przywraca dobre relacje pacjent lekarz, gwarantuję Ci skuteczność działania.

\Przykro mi ze względu na odmowę chemii, czy Tatę zatrzymali w szpitalu?
Pozdrawiam :flower:
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-06, 21:21   Temat: oldzia - komentarze
Każdy z nas ma kryzysy...niekiedy przychodzi chwila kiedy wydaje się że to już koniec...ale to mija, siły powoli wracają i wraca energia.

Lekiem na taką sytuację jest życie i myślenie o bieżącej chwili, nie warto wybiegać zbyt daleko w przyszłość.
Musicie z Tatusiem skoncentrować się na problemach bieżących, nie osłabiajcie się mówiąc i myśląc o przyszłości.
Śmierć nie przychodzi na wezwanie, więc po co o tym dyskutować zbyt długo ... :/pociesza:/
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-03, 06:55   Temat: oldzia - komentarze
Czytam w merytorycznym że Tata ma bóle...koniecznie porozmawiaj z lekarzem prowadzącym, z onkologiem...
Tatuś ma prawo do leków które poprawią komfort jego życia, jeżeli nie onkolog, to poradnia leczenia bólu ma obowiązek zaopatrzyć Tatę w takie leki, które uśmierzą ból.
Nie pozwól na odsyłanie się i zasłanianie twierdzeniem, że leczenie Taty jest czyimś obowiązkiem, zarówno onkolog, jak lekarz rodzinny ma obowiązek udzielania niezbędnej pomocy.
Pozdrawiam :flower:
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-20, 22:55   Temat: oldzia - komentarze
Nie podejmę się komentowania wyników... za głupi jestem
Wiem że dla Ciebie liczy się każda chwila ale pamiętaj proszę że wątków jest mnóstwo, a Moderatorów, którzy dysponują wiedzą i możliwościami jest tylko kilkoro, bądź cierpliwa...
Tego niestety uczy nas ta cholerna choroba :-( :/pociesza:/
  Temat: oldzia - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 8617

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-20, 00:28   Temat: oldzia - komentarze
Juleczko, zastanawiam się kiedy Ty chodzisz spać?
Lodziu wybacz, że tak piszę, ale oldzia jakoś mi nie pasuje (stary jestem więc ...)
Koniecznie wklej wyniki swojego Taty, tutaj udzielą Ci dokładnych i szczerych informacji na temat zdrowia Taty, ale nie to jest najważniejsze...
Choroba jest trudnym i ciężkim przeżyciem, zarówno dla Tatusia jak i dla Was, Mamusia niech nie rozpacza, nie otrzymała podpisanego wyroku śmierci, diagnoza jest informacją że należy zabrać się za leczenie, wredne, trudne, przykre...SKUTECZNE.
Nikt z nas nie wie jak długo będzie jeszcze żył, zastanawianie się nad tym jest niepotrzebne i kolokwialnie mówiąc głupie.
Nie my decydujemy o życiu i śmierci, więc nie bierzmy się za robotę, która nie do nas należy.
Nawet, jeśli nie wierzysz w to co napisałem... uwierz, że chcę pomóc i wiem co pomoże Tobie i Rodzicom....
Daty ślubu nie zmieniałbym, dziś z salą, orkiestrą i obsługą nie jest tak prosto.
Tatusiowi dasz powód dla którego musi żyć, a Ty będziesz miała swój cudny dzień zgodnie z planem.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group