1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 29
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-23, 17:29   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Krzysiu.
Staram się śledzić Twoje wypowiedzi i posty, stwierdziłem już dawno temu, że jesteś niezwykle delikatnym wyważonym facetem, który wie co pisze, i Twoje zdanie jest przemyślane, od początku do końca, to naprawdę rzadkie, dlatego że jest wiele przykładów tego, że inni piszą, wysyłają, a dopiero później zastanawiają się co zrobili.
Wszystko jest to naprawdę ważne...ale może od czsu do czasu pokazałbyś się we własnym wątku... :lol:
Pozdrawiam
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 21:56   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Krzysiu :lol:
Gdy czytam że masz już za sobą więcej czasu od zakończenia leczenia niżeli ja stażu w chorobie, ogarnia mnie zwykła zazdrość...
Chciałbym już być na tyle sprawny i silny co Ty a jeszcze tak naprawdę nie zacząłem porządnie chorować.
Nie dość że wychodzi ze mnie zazdrośnik, to okazuje się, że z mojej cierpliwości można sobie nieźle pożartować :mrgreen:

Trudno, jakoś będę musiał z tym żyć.

Mam odmienne zdanie na temat tego co potrafimy zrobić we własnym domu, nawet nie chodzi mi o kasę, to jest tylko jeden z elementów gry, ale świadomość, że to wytapetowałem, tu położyłem gładź, tam zatynkowałem dziurę, która straszyła od lat...
To jednak frajda, zwłaszcza, jak jeszcze ktoś zauważy, że tym razem udało ci się nie spieprzyć sprawy tak bardzo jak ostatnim razem...
Euforia pełna.
Pozdrawiam serdecznie, Beatkę ściskam osobno :mrgreen:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-04, 18:11   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Bliźniaku :lol:
Ja tam nie mam nic przeciwko bieli, ale gdyby ktoś pytał, to mam inne ciekawsze pomysły na fajną pogodę...
Dzięki temu, że śnieg zniknął miałem chyba już ostatnią szansę na dokończenie roboty w ogródku, mam nadzieję że jutro zamknę sprawy definitywnie, choć trochę jeszcze zostało roboty, ale nawet jeśli wszystko nie wypali, to sąsiedzi i tak nie zajarzą co zostało zawalone :?ale?: :shock:

Podziwiam Twoje zdjęcia Krzysiu, są zawsze tak pełne wyrazu i delikatności, zawsze twierdziłem, że tak jak ja posługuję się swoją głupawka, potrafi każdy, tak, aby zdjęcie coś mówiło, potrzeba artysty, Gratuluję pozdrawiając serdecznie :lol:

[ Dodano: 2012-11-04, 18:13 ]
Wyrazy współczucia dla całej Rodziny Twojego Kolegi, tak szybko i cicho odchodzimy, zostaje tylko pamięć... ::rose:: ::rose::
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-13, 23:04   Temat: Kmis757 - komentarze
kmis757 napisał/a:
Dziś rozumiem, że nazwa Rak - Nowotwór nie musi budzić w nas tylko lęk, przerażenie, zamkniecie w sobie... i bez względu na naszą przyszłość;
- mniej boję się tego potwora...
Dziękuję wszystkim za to, że jesteście, za to że tworzymy razem tą wielką Forumową Rodzinie...

Podpisuję się w pełni pod tym stwierdzeniem, i dodam, że uczestnictwo w tym Forum jest jedną z najlepszych rzeczy, która spotkała mnie w ciągu ostatnich 16 miesięcy.
Krzysiu, kwiatki urokliwe, ale jak będziesz miał chwilkę czasu, to... czekam na fotki ze zlotu.
Pozdrawiam Was oboje, życząc spokojnej i dobrej nie tylko niedzieli :lol:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-30, 21:09   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Krzysiu.
Myślę że każda choroba niesie ze sobą balast obciążeń, których nie jesteśmy w stanie pozbyć nawet w momencie gdy wszyscy twierdzą, że jesteśmy zdrowi...
Zawsze pozostanie w każdym chorym świadomość że jest w grupie zwiększonego ryzyka, a nasz system profilaktyki i prewencji ... czegoś takiego nie ma, bez względu na to co kolejny bałwan na ministerialnym stołku usiłuje wcisnąć nam swoim wyborcom...

Najgorsze jest to że zarówno chorzy jak i zdrowi mamy tyle samo do powiedzenia, co Żydzi z Getta w czasie II Wojny, a w każdym bąź razie nasz głos ma takie samo znaczenie.

Pozdrawiam serdecznie, życząc optymizmu i wiary w kolejne lepsze dni... tych gorszych powinno wystarczyć już naprawdę...
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-15, 11:38   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Krzysiu :flower:
Jednak fascynacja urodą kobiet zawsze wyjdzie na jaw, pierwsze zdjęcie i wiadomo oczywiście, że jeden z najważniejszych widoków, cycuszki naszej Syrenki... eeeeech
Zdjęcia wspaniałe, nawet jak niechcący usiadłeś na "kolanach" kobiety, to taki powrót do dzieciństwa?
Cieszę się że odpoczęliście w chyba jednak dobrych warunkach pogodowych, nasze morze nie jest najlepszym miejscem do plażowania, choć różnie już bywało, dla mnie najwspanialszą sprawą nad morzem jest możliwość oddychania tamtym powietrzem, to prawdziwy balsam dla ciała i duszy...

Krzysiu. Wszystkie słowa jaki cisną się mi do gęby w momencie kiedy słyszę hasło ZUS nie nadają się do publicznego wypowiadania.
Jest to instytucja, z którą walczę od praktycznie początku swojej kariery zawodowej, bo mam niestety w swoich doświadczeniach epizody własnej działalności gospodarczej i konfliktów z tą bandycką organizacją, chętną tylko do brania pieniędzy, ale nie zwrotu w momencie gdy zgodnie z zasadami ubezpieczeniowymi są zmuszeni do ich zwrotu w postaci odszkodowania.
Mam na koncie już kilka wygranych spraw sądowych, oraz jeszcze w dalszym ciągu czekam na werdykt sądu w sprawie uznania dokumentów wystawionych przez ZUS świadczących o wysokości moich dochodów, ale nie będących zaświadczeniami RP7.
Powiedziałem kiedyś, że mam wspaniałą motywację do walki z rakiem, chcę kolejny raz udowodnić, że złodzieja należy zmusić do oddania tego co zostało skradzione w majestacie prawa, nawet jeśli będę musiał iść z tym do Sądu Międzynarodowego.
Mam świadomość, że za moje fanaberie płacimy wszyscy, bo takie są fakty, ale robię tak tylko w minimalnym stopniu dla siebie i wysokości swojej renty, jest to zły system i zła organizacja.
Nie mam dostępu do bardziej spektakularnych środków ekspresji a bomby niekiedy śnią mi się po nocach.
Lekarze orzecznicy to często właśnie klasyczne zwisy końskie, trzeba im biedakom współczuć, mają niekiedy w rękach ostre narzędzia, i żadnemu ręka nie drgnęła, ja na ich miejscu pochlastałbym się gdybym musiał spoglądać w lustro, biedni ludzie, którzy muszą się szmacić w imię paru groszy, to naprawdę smutne.
Ale mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie i nasze życzenia zarówno dla Ciebie jak i ZUS-u spełnią się zgodnie z oczekiwaniami.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-03, 07:02   Temat: Kmis757 - komentarze
Cieszę ę się że Justynka przekazała już najświeższe wiadomości od naszego Gospodarza.
Pozdrawia nas Wszystkich i życzy równie udanych decyzji życząc wspaniałych wakacji.
Najlepsze są szybkie decyzje... :lol:
Słońca dla Wszystkich, a przede wszystkim: Bawcie się dobrze :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-26, 19:51   Temat: Kmis757 - komentarze
Wiem że jestem wiecznie spóźniony, ale życzenia są zawsze szczere i gorące...
Krzysiu wszystkiego NAJ.... i jeszcze trochę :flower: :flower: :flower: :sun:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-24, 20:43   Temat: Kmis757 - komentarze
Krzysiu, skłaniamy głowę z szacunkiem i zadumą nad tymi którzy odeszli....ale nie możemy zapominać o tych, którzy pozostali, oczekując zainteresowania i naszego wsparcia.
Życie nie zna pojęcia próżni jest to najokrutniejsza prawda, ale zawiera ona największe przesłanie... życie podlega ciągłej ewolucji, ciągle rozwija się, i na miejscu starych, zużytych pędów rośnie nowe życie silniejsze i bujniejsze...
Jestem z Tobą cały czas...
Pozdrawiam
::thnx::
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-19, 20:24   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Krzysiu :flower:
Niekiedy tak myślę że aby równowaga nie została naruszona... po serii kiepskich wiadomości musi przyjść okres tych dobrych, które podnoszą na duchu nas wszystkich, które powodują że wszyscy zaczynamy czuć się lepiej...
Dawniej zadawałem sobie pytanie dlaczego ja?...
Dziś, już nie jest już dla mnie istotne dlaczego ja jestem adresatem niezbyt ciekawych wieści, nie są mi oczywiście obojętne... ale myślę że jeśli jest równowaga, to za kiepską wiadomością stoi dobra... to może Ty będziesz odbiorcą tej dobrej i tego z całego serca Ci życzę.
Do środy już tylko kilka dni, będziemy trzymać za Ciebie nie tylko kciuki...
Pozdrowienia dla Beatki :flow:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-14, 13:58   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Bliźniaku :mrgreen:
Wiem że każdy z nas ma swoje małe tajemnice, ale... niekiedy wystarczy tylko kilka zdań... :?ale?:

Pozdrawiam serdecznie :lol:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-19, 13:10   Temat: Kmis757 - komentarze
:?ale??: |bezradny| ||Plss||
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-05, 17:11   Temat: Kmis757 - komentarze
Witam wtorkowo i lekko deszczowo :flower:
Krzysiu gratuluję świetnych zdjęć...też jakoś dziwnie robi się na sercu gdy wspominam te chwile...
Wiem, że za każdym razem gdy musimy podjąć decyzję o takim spotkaniu musimy rozpatrzeć wszystkie za i przeciw, musimy wziąć pod uwagę nasze samopoczucie i możliwości finansowe... ale, zaprawdę powiadam wam warto. warto przyjechać i spotkać się nawet gdy pogoda dokucza, gdy kasy brakuje...wspomnienia są bezcenne a świadomość, że poznaliśmy naprawdę wspaniałych ludzi w jakiś sposób wzbogaca nasze życie.
:flower: ||LOL||
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-31, 18:35   Temat: Kmis757 - komentarze
:okok" :mrgreen:
  Temat: Kmis757 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 151300

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-30, 17:24   Temat: Kmis757 - komentarze
Zaglądam do Ciebie Przyjacielu, bo zawsze jakoś czerpię otuchę widząc, że radzisz sobie z draństwem, że twardo nie odpuszczasz gadowi.
Wtedy i ja zaczynam inaczej się czuć i postępować.
Wiem że sporo w moim postępowaniu egoizmu, ale skoro Twój przykład tak na mnie działa... będę egoistą.
ukłony dla Beatki, a Ciebie serdecznie pozdrawiam...
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group