1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dycha na Fundację
roman1130

Odpowiedzi: 232
Wyświetleń: 109069

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-08-22, 19:16   Temat: Dycha na Fundację
Czytając wszystkie wypowiedzi na temat naszego Forum, opinii jak Forum bardzo pomaga, ile znaczy dla każdego z nas... zadziwia jak bardzo mało osób zastanawia się nad kosztami utrzymania tego Forum i Fundacji DSS.
A przecie te koszty muszą być naprawdę wysokie.
Koszty samego serwera niekiedy bezsensownie obciążanego wszelkiego rodzaju informacjami zupełnie zbędnymi, a jednak utrzymywanymi w pamięci serwera obciążają koszt utrzymania tego urządzenia.
Koszty administracyjne, bo przecież musi być zapłacone czesne za lokal, wyposażenie, komputery, telefony... nie wspominam o takim drobiazgu jak praca Administracji i Moderatorów też zasługuje na choćby minimalne wynagrodzenie, nie tylko w postaci satysfakcji za udzieloną pomoc merytoryczną i fachową.... rachunki musimy płacić wszyscy, a życie niestety kosztuje i to co raz więcej.
Z tego co jest mi na ten temat wiadomo, praktycznie kosztami utrzymania naszego Forum są obciążeni właśnie Oni Ci którzy pomagają nam każdego dnia, utrzymują nasze Forum przy życiu pracując i finansując całą Fundację.
A wiadomo, że to nie są koszty małe.
Każda Fundacja funkcjonuje dzięki funduszom przekazywanym przez sponsorów, darczyńców, firmy i osoby prywatne...
Myślę, że my, jako uczestnicy tego Forum trochę za mało angażujemy się w koszt utrzymania i funkcjonowania naszego Forum.
Jest kilka osób deklarujących swoje wsparcie i rzeczywiście przesyła symboliczne 10, lub 20 zł na konto Fundacji a przecie czerpiemy z tego korzyści wszyscy, korzyści niewspółmierne do wartości jednej paczki papierosów miesięcznie, a wystarczy tak jak napisał Mark Może wystarczy złożyć zlecenie stałe i ... nie chwalić się, bo czym
A będzie stać DSS na opłacenie lepszego serwera aby strony Forum otwierały się bez żadnych oporów, a może w momencie gdy Fundacja będzie miała więcej środków finansowych będzie mogła pomóc większej ilości osób potrzebujących wsparcia.
Myślę, że sprawa jest naprawdę ważna i warta zastanowienia dla każdego z nas, wierzę, że dzięki naszemu skromnemu wsparciu na zasadzie stałego zlecenia raz w miesiącu spowoduje że sytuacja finansowa pozwoli na rozszerzenie zakresu działalności, a nam Forumowiczom da choć namiastkę spłaty naszego długu w stosunku do Forum, które robi dla nas naprawdę bardzo dużo.
Oczywiście, że mam świadomość, że większość z nas ma określone problemy finansowe, że w momencie zachorowania, odejścia od pracy zawodowej status finansowy naszych rodzin uległ znacznemu pogorszeniu, m ale wiem też że dobrowolne opodatkowanie się kwotą 10 zł miesięcznie... jest zaakceptować każdy budżet domowy.
Dlatego apeluję do każdego o pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam serdecznie i wierzę że odpowiecie pozytywnie w tej sprawie.
Dziękuję

[ Dodano: 2012-08-22, 19:19 ]
FUNDACJA ONKOLOGICZNA DUM SPIRO-SPERO
z siedzibą w Gdańsku

Numer rachunku bankowego Fundacji:
53 1500 2051 1220 5051 9661 0000

z dopiskiem: "na cele statutowe Fundacji"
  Temat: Dycha na Fundację
roman1130

Odpowiedzi: 232
Wyświetleń: 109069

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-03-19, 10:57   Temat: Dycha na Fundację
:mrgreen:
zrobione stałe zlecenie, sorry że tak późno znalazłem apel Gazdy
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group