1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Babinka - komentarze
rodzynka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-11, 20:09   Temat: Babinka - komentarze
Jeśli mogę coś doradzić - to raczej nie ścinaj się na zapałkę, lecz od razu na zero. Ja popełniłam ten błąd - ściełam się po pierwszej chemii na 1/4 zapałki (fajny jeż), a po tygodniu, jak zaczęły wypadać - nie wypadały wszystkie na raz, tylko się wycierały i miałam koszmarne koła - najpierw po bokach (od spania), a potem krótką sierść wszędzie - w pościeli itp. Masakra była. Chciałam to wygolić męża maszynką do golenia, ale się nie dało i przez jakieś 2 tygodnie straszyłam ;) Naprawdę łysa pała była lepsza :-D

Poza tym myślę, że inaczej jest, jak sama sie ogolisz do zera, a jak te włosy zaczną Ci wypadać i zanim faktycznie same wyjdą, to możesz wyglądać tak sobie, plus - będą wszędzie. Ale oczywiście każdy ma swoje preferencje - sporo kobiet na oddziale czekało z długimi włosami - to było o tyle łatwiejsze, że długie włosy się lepiej sprząta, nie wbijają sie w poduszkę itp (ja mam typ włosów - sztywna szczecina).

Jakkolwiek - trzymam kciuki, żeby widok siebie bez włosów był dla Ciebie znośny, albo i ładny :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group