1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku płaskonabłonkowy
riin

Odpowiedzi: 135
Wyświetleń: 40495

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-06-05, 08:23   Temat: Rak przełyku płaskonabłonkowy
Statystyki, procedury, itd niestety mogą zrobić wiele krzywdy. Klapki na oczach, stereotypy - to wszystko hamuje rozwój, pozytywne podejście do problemów itd.
Nie patrz na statystki, działaj, walcz. Bardzo wazne jest podejście do tematu, dieta, wpomaganie psychiki, itd.
Moja mama w momencie diagnozy miała już okreslone IV stadium, jedna lekarka w ogóle nie chciała jej leczyć a inna dała pół roku zycia.
Od momentu diagnozy minęło 3,5 roku. Teraz mama jest w hospicjum, ale żyła normalnie ponad 2,5 lata z taką diagnozą - był ślub jej córki, wakacje z moim synem, drugie wakacje wspólne, narodziny wnuka i wiele wiele innych wydarzeń.
Wielka złośc mnie ogarnia gdy słyszę - statystyki a już zwłaszcza z ust lekarza: takie są procedury.
gdy nie będziemy łamać procedur i rozwalać systemów świat i medycyna nie pójdą do przodu.
U mojej mamy ogromne znaczenie miała odpowiednia dieta a przede wszytskim zero cukru, ale takie zero totalne, nawet śladowe ilości w składzie niektórych produktów.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group