1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Związki a choroba
poli

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13411

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-08-30, 11:47   Temat: Związki a choroba
JustynaS1975 napisał/a:
Zachorowanie spowodowało, że z czegoś takiego jak 'szukanie partnera' wykluczyłam się.

Wydaje mi się, że dotyczy to wielu młodych i samotnych chorych osób, takie dobrowolne "wykluczenie się" i cieszę się, że możemy o tym też pogadać na forum.
Mi się ostatnio bardzo spodobał film dokumentalny młodej amerykańskiej dziewczyny Kriss Carr, która podczas tworzenia filmowej relacji o swojej chorobie spotkała obecnego męża. Chłopak pracował jako jej operator i montażysta i od początku wiedział z czym się zmagają. Wydaje mi się, że dzięki tej wiedzy związek w ogóle zaistniał.
  Temat: Związki a choroba
poli

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13411

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-08-30, 11:08   Temat: Związki a choroba
marjanna napisał/a:
Mam tu pewien problem, który dotychczas odsuwałam, ale on jest i to dość poważny. Otóż, kiedy mam powiedzieć mężczyźnie o mojej chorobie? Bo uważam, że powinnam. Ponadto powinnam to zrobić jakoś na początku znajomości, by być fair, ale kiedy.

Ciekawe pytanie, może więcej osób nam opisze swoje doświadczenia? Bo ja też bym chciała jakieś przykłady z życia znać :)
I co powiecie na to, żeby przenieść posty o związkach w chorobie do działu psychoonkologia?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group