1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: węzły chłonne szyi - komórki rakowe
pola66

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-06-15, 21:20   Temat: węzły chłonne szyi - komórki rakowe
Witaj, jestem kilka dni po usunięciu węzłów szyjnych przedziału II-V, wyszłam do domu w drugiej dobie po operacji która trwała 2,5 godziny. Wyszłam z drenem odprowadzającym chłonkę (ok.100ml /24h).
Ból niesamowity, boli cały kark po prawej stronie, nie tyle szycie które jest duże-(sięga od ucha do blizny po tarczycy i w bok ok 5 cm w stronę ramienia)-co ciało gdzieś tam głębiej w szyi,ramieniu, głowie, jednocześnie mam niedoczulicę skórną ucha, części dolnej policzka, całej okolicy około-obojczykowej aż po łopatkę i ramię. Smaruję Ketonalem i zupełnie nie czuję zimnego żelu ! Jednym słowem masakra, jak dla mnie ból po usunięciu tarczycy był niczym przy bólu jaki odczuwam teraz, nie pomagają mi zwykłe leki p/bólowe, zasnęłam i opanowałam go dopiero Sewredolem. Mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej, dziś 3-cia doba po operacji. Pozdrawiam i czekam na Twoje wrażenie po- nie napisałaś kiedy masz planowaną operację- być może już też jesteś po- jeżeli tak- napisz jak się czujesz bo może ja mam znowu pecha i mam podrażnione nerwy które powodują taki ból a nie zawsze tak musi być :-)

[ Dodano: 2017-06-16, 17:38 ]
Witaj, uzupełniając mój poprzedni wpis- nie przeszło i nie było to normalne, ból był tak silny że pojechałam do szpitala, okazało się że dren uciskał jakiś nerw czuciowy i dlatego tak strasznie mnie bolało, to powikłanie które może ale nie musi się zdarzyć, dren usunięty i dopiero przejrzałam na oczy. Ja mam takiego pecha niestety, Tobie życzę bez bólowego przebiegu pooperacyjnego :-) pozdrawiam
  Temat: węzły chłonne szyi - komórki rakowe
pola66

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5818

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-05-10, 10:11   Temat: węzły chłonne szyi - komórki rakowe
Witaj, również jestem zainteresowana gdyż czeka mnie taka operacja, niestety nie odnalazłam nikogo kto by coś podpowiedział 😊
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group