1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-24, 18:26   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
JustynaS1975 napisał/a:
dorzucam się z czarami, aby tak dalej było
ale to ja jesem ta straszniejsza czarownica ok?
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-23, 23:39   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
tez czary rzucam żeby było tak dalej :)
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-30, 14:26   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
siekieę to sama pojechałam i kupiłam. mąż domowe przedemna schował. ale co tam grunt to że porąbałam i to szybciej od męża.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-30, 09:40   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
dziewczyny ja mam tak samo wczoraj zdychałam bo mnie wszystko bolało. wiecie roboty w gospodarstwie dużo tydzień wcześniej porąbałam 2 przyczepy drzewa i mi nic nie było to teraz wzięłam się za coś innego.... efekt nie mam czucia w ręce ...to znaczy nie mam siły jej podnieść a o zakwasach nie piszę z kolei uwielbiam te uczucie zakwasów-
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-25, 18:57   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Richelieu, masz u mnie kufel zimnego piwka.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-08-26, 00:14 ]
Dobra, zapamiętam to sobie. :-D

  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-25, 11:50   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
nasze się zdanie nie liczy. święta krowa ma większe poważanie niz my szaraczki,

jednak chamstwo , pyskówki szyderstwa są lepiej widziane na tym forum niz trzymanie kciuków z całą jego otoczkę , sa tolerowane, i przemilczane przez administrację , a kilka emotek więcej od razu komentowane....



kiedyś był szum o to że jedna osoba zakłada nowe wątki i była cała nagonka na nią, najśmieszniejsze jest t że osoba której to przeszkadzało sama założyła 10 tematów......


była nagonka na na majkelka że jego kaznodziejskie wpisy były powodem że pewne osoby odchodza z forum.... hmm wolę te kaznodziejskie teksty majkelka niż szyderstwa jo_a. jakoś nikt nie widzi ile osób mniej piszę lub boi się napisać , właśnie w obawie przed uszczypliwością,


paranoją jest to że w imię dbania o forum, dana osoba niszczy je przykrościami ,

dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
plamiasta

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 47494

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-11, 20:36   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
w Ciechanowie poczekasz 3 tyg
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group