1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
plamiasta

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-28, 17:00   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
mi dawali 2 miesiące. od tamtego momentu upłynęło już 5 lat. ale każdy jest inny i gdzie indziej ma tego dziada

życzę wam przeskakujcie statystyki

plamiasta, bardzo się cieszymy, że Tobie udaje się pokonać statystyki - i oby tak dalej, trzymamy kciuki! - tyle że tutaj mówimy konkretnie o DRP, to jednak zupełnie inny rodzaj nowotworu z innym (niestety) rokowaniami... /absenteeism
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
plamiasta

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-27, 23:49   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
mnie przed rakiem(jego skutkami )już nie uchroni eliminacja tego co on lubi jeść. po co sobie mam odmawiać czegoś na co mam ochotę - mi jeszcze dużo czasu zostało ale nawet gdyby mi miesiąc został nie odmawiałabym sobie przyjemności- i tak choroba zabiera ich dużo


ie mówię tu o nie zdrowym odżywianiu itd ale nie popadajmy w paranoje, może i przed zachorowaniem taka dieta mogła by pomóc nie zachorować, ale taka restrykcyjna dieta już w trakcie leczenia to chyba niepotrzebne męczenie



czy warto spróbować terapii selolem lub vilcacorą?
nikt Ci na to nie odpowie, leczenie alternatywne jest zawsze dodatkiem do leczenia zwykłego, i musi być skonsultowane z lekarzem prowadzącym w przeciwnym razie może bardziej zaszkodzić niż pomóc


Czy słyszeliście o jakimś rekordziście z podobną chorobą? (np 3 lata walki).
ale o jaki nowotwór chodzi? różnie to bywa jedni mają ten sam nowotwór i z niego wychodzą inni mają przeżuty i walczą dalej- ie ma reguły
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group