1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-13, 09:23   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-06, 14:18   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
jesteśmy z wami. trzymajcie się.
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-05, 23:31   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
a co ja mogę. spokoju, wytrwałości...
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-03, 13:21   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
tz jak dostaniesz zwolnienie, wyszło mi masło maślane
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-03, 13:19   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
możesz iść , jak możesz iść
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-27, 13:25   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
siły dużo siły.........
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-26, 12:43   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
to bądź , tylko... i aż tyle
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-16, 11:18   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
ja ,pisze z doświadczenia jako córka i obserator i jako kobieta, mogę Ci tylko powiedzieć że ja buntu nie miałam ale jak zbliżały się babskie dni byłam drażliwa, płacząca nerwowa, -to było silniejsze odemnie. wojny z ojcem toczyłam ostre ale z resztą to jest inny temat. moę Ci tylko powiedzieć z mojego punktu obserwacyjnego choć wiem że każda syt jest inna itd , ale bądź kochaj, ostrzegaj, daj im prawo popełniania błędu, ostrzegaj , ale jak zrobią po swojemu i przyjdą się wybeczeć , nie mów -a nie mówiłem, tylko przytul. nie naprawiaj za nich, tylko im pomóż , wiem łatwo tak mówić, przedemna też to jest jeszcze , ja mam 2 chłopaków i pocieszam się ze będzie łatwiej... choć nie wiem sama.

wiesz ja mam sama raka, i nie wiem czy dożyje tego okresu u nich ale jak na razie sieję ziarno, co z tego wyjdzie? -nie wiem?
ja jestem w tej syt że chorobie wiem i jakoś mogę z nią kształtować codzienność . nie wiem czy mi się udaje, ale innego wyjścia na razie nie dostrzegam... może źle robię myśle .

mogę jedynie zaoferować Ci pomoc na priw w sensie, wysłuchania ...może doradzenia ...wiesz ja ten okres skoczyłam parę lat temu więc jestem na świeżo u siebie jeszcze wielu rzeczy nie zapomniałam, zawsze mogę napisac jak widzi to dziewczyna
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
plamiasta

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110731

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-16, 10:42   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
wiesz one zaczynają okres dojrzewania i wszystko przed wami jeszcze......
czy żona wpłynie na nie czy nie będziecie mieli sajgon w domku, a jak hormony ruszą w ruch zanim wszystko się poukłada , będą wojny spięcia itd

one są małe , nie umieją sobie z sytuacją poradzić (zobacz Ty jesteś dorosły i jak to wpływa na Ciebie) jedyne co mogą zrobić jak sie bronić to atak , najłatwiej chyba im .

wiesz zapisz może je na taniec, koło plastyczne żeby wyszły gdzieś nie myślały . były zajęte , jak się wytańczą trochę zbastują .przynajmniej tak myślę

Tobie radzę dużo spokoju i opanowania a przede wszystkim konsekwencji , choć raz na jakiś czas odpuść


my z siostrą różnica 4 lata byłyśmy i nie było buntu ale nasze kleżanki nie raz dawały popalić rodzicom że ho ho ale powiem, tylko tyle że w końcu się uspokoiły, każdy musi przeczekać


buziaczki i powodzenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group