1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jogi45 - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-23, 10:04   Temat: Jogi45 - komentarze
Jogi, wierzę, ze teraz to już naprawdę " z górki" ::dance:: , a następne opalanie, oczywiscie delikatne, będzie :sun: i że tak juz będzie zawsze
  Temat: Jogi45 - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-21, 10:23   Temat: Jogi45 - komentarze
Jogi,serduszko :in_love: , jeszcze troszkę, wytrzymaj, teraz będzie już z górki :/pociesza:/
:tull:
  Temat: Jogi45 - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-28, 23:40   Temat: Jogi45 - komentarze
jusia napisał/a:
Z rodziną to najlepiej na zdjęciach się wychodzi-też nie zawsze ;) ...
;-))
  Temat: Jogi45 - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25417

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-28, 22:03   Temat: Jogi45 - komentarze
Jogi45, bardzo mi przykro, że nie masz się na kim oprzeć w walce z chorobą :-( Samej trudno jest przebijać się przez to wszystko :tull: I tak jesteś niezwykle dzielna - nie wyobrażam sobie w tej sytuacji mojego męża. Nasza kochana slużba zdrowia juz dawno by go pozamiatala - i tak robią, co mogą |mad2| .Ale nie żałuj tego rozwodu. Jeśli wtedy mąż okazał się być do bani, to teraz byłoby jeszcze gorzej i mialabyś dodatkową zgryzotę!A jeśli chodzi o zachowanie najbliższej rodziny, to mam dwa szczególnie udane "kwiatki"
-gdy mąż zachorowal i ja wzięlam L4 ( ryzykując utratą pracy), by móc zająć się nim , usłyszalam : " zadbaj o siebie, on i tak umrze, a ty musisz mieć pracę"-
i drugi cytat: " każdy ma swoją rodzinę i każdy musi sam o nia dbać, a inni (krewni) chcą żyć normalnie i nie mam im zawracać glowy" . A dodam, ze oprócz chorego męża, mam pod opieką mamę z I grupą inwalidzką ,SM , cukrzycą i zaćmą.
Przestalam gadać z rodziną i wszyscy uważają, że mi odbija :<:
Człowieki są fajne :rott:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group