1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-25, 13:22   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
::rose::
http://www.youtube.com/watch?v=2bosouX_d8Y
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-02, 20:33   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja, jestem z Tobą myślami
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-01, 20:00   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja, ?
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-02-25, 21:03   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja,
Nadzieja napisał/a:
Jest taka możliwość że jednorazowe badanie wskazujące na cukrzycę może być błędne

jest :) - jednorazowe badanie to za mało.
Badanie na cukier robi się na czczo - jeśli mama piła w nocy sok, to badanie mogło wykazać cukier ;) ale to za mało, żeby stwierdzić cukrzycę.
Mój mąż na dzień przed operacją usunięcia nerki zjadł kilka kawałków tortu i następnego dnia rano w badaniu wyszedł cukier, aż miło ;) , o mały włos odłożyliby operację - a mąż NIE miał cukrzycy.
Mam nadzieję, że to przejściowy kryzys- trzymam kciuki
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-04-12, 10:49   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
A, to jak tak, to powinnaś mamę posadzić przed ekranem i pomoc jej sie zalogować.
Może rozmowa na forum pomoże jej przyjąć inną postawę wobec lekarza. Bo, tak na moje oko, to juz dawno należało go zmienić. Ale zawsze jeszcze można to zrobić - byle szybko.
Albo inaczej- porozmawiać z nim konkretnie, niech cos robi.
Tylko wydaje mi się, ze on po prostu nie wie, co robić, albo nie ma sily przebicia w swoim zespole lekarzy i nie potrafi zawalczyć o swoich pacjentów ( środki na leczenie są wszędzie niewystarczające).

I poprosimy o zdjęcie Karolci w sukience :-D
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-04-12, 10:24   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja kochana, zadbaj o siebie troszkę - Twoje siły też nie są niespożyte, a opieka nad takimi maluchami daje w kość i to bardzo.
Myślę, że Twoja mama nie pozwala mieszać się do swojego leczenia, bo chce Cię chronić przed nadmiarem odpowiedzialności i czuje, ze to ona powinna Tobie pomagać, a nie odwrotnie i nie chce obciążać swojej córki dodatkowymi obowiązkami ( słowo, że nawet całkiem dorosłe kobiety są dla swoich mam - małymi córeczkami! :) )
No i dopóki sama kieruje swoim leczeniem, to ma poczucie kontroli nad całością - przekazanie pałeczki oznaczałoby uznanie własnej słabości. A sama napisałaś, że Twoja mama jest silną kobietą.
Ale to wszystko nie zmienia faktu, ze musisz zadbać o swoją formę, bo siły Ci będą potrzebne.
Pozdrawiam :cmok:
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
pixi

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251524

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-10-16, 09:29   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Próbowałaś pogadać z lekarzem? Na pewno coś da się zrobić, by trochę wzmocnić te żyły
Trzymaj sie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group