1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-02, 21:41   Temat: banialuka - komentarze
Zmartwiłaś mnie :-( - jakoś tak wierzyłam, że Wam sie uda :-( tak dobrze się czytało , że u Was jest ok,
Nie wiem, jakie leczenie, ale coś napewno można jeszcze cos zrobić - przytulam mocno :/pociesza:/
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-26, 23:25   Temat: banialuka - komentarze
banialuka napisał/a:
naprawili u nas w mieście i mama pójdzie tutaj bo tam musiałaby jechac ponad 50km i potem znowu po wynik a u nas to szybciutko i na
może to dobry omen? :)
Nadzieja napisał/a:
My już po TK, czekamy na wyniki...
:/pociesza:/ może nie będzie tak źle :tull:
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-26, 16:08   Temat: banialuka - komentarze
cleo33 napisał/a:
I ja się dołaczam do waszych kciuków
Buziaki.

ja też dołączam kciuki :)
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-02, 09:23   Temat: banialuka - komentarze
banialuka napisał/a:
ja na samą myśl ze mojemu dziecku mieliby coś robic to nie sypiam po nocach :oops:

Och, ty kochana mamuśko -doskonale Cię rozumiem :-D <uscisk> <uscisk> <uscisk>
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-02, 07:54   Temat: banialuka - komentarze
banialuka dzieci dobrze znoszą usuwanie migdałów i potem jest znacznie lepiej ze zdrowiem. Natomiast chore migdały u dorosłych, gdy trzeba je usunąć, to juz poważny problem i normalna operacja, po której ciężko się wraca do zdrowia. Może więc lepiej usunąć je, gdy dzieci są mlodsze i faktycznie , wystarczy znieczulenie miejscowe.
A, jeszcze jedno - trzeci migdał często odrasta.

pozdrawiam <uscisk>
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-04, 20:14   Temat: banialuka - komentarze
Banialuka - napisz, kiedy odbierasz wynik scyntygrafii - i trzymam kciuki za KT :)
  Temat: banialuka - komentarze
pixi

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112714

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-12, 23:25   Temat: banialuka - komentarze
Banialuka,mój mąż po scyntygrafii nie miał żadnych objawów. Kazali mu dużo pić. Pierwiastek promieniotwórczy wydalany jest z organizmu w ciągu 6-8 godz. - stąd zalecenie picia wody w dużych ilościach. Poza tym nic się nie dzieje :)
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group