1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jak pomóc dziecku przebyc żałobę
pixi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7945

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-19, 00:16   Temat: jak pomóc dziecku przebyc żałobę
ana7, miło,ze pamietasz :) ::thnx:: córka jakoś sobie radzi, na szczęście w tym wieku ma sie jeszcze szalony apetyt na życie i to bardzo pomaga.
Jasne, że bywają gorsze dni,kiedy tęsknota i żal dopadają nas ze zdwojoną siłą, wtedy kłocimy się o byle co, placzemy , przytulamy i rozmawiamy, ale potem życie wciąga ją ponownie w wir zajęć.
  Temat: jak pomóc dziecku przebyc żałobę
pixi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7945

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-20, 02:45   Temat: jak pomóc dziecku przebyc żałobę
moja 12-letnia córka byla bardzo mocno emocjonalnie związana z tatą - takie dwie papużki -nierozłączki, dwoje wielkich przyjaciół.
Teraz, po śmierci taty nie płacze, i stara sie być bardzo dzielna. Jestem tym przerażona, bo widzę, jak stopniowo coraz silniej dociera do niej to, co sie stalo. Rośnie w niej bunt przeciwko losowi. Próbuje ukrywać swoje uczucia, ale w środku wije się z bólu- byloby jej lepiej, gdyby mogla płakać, szlochać , no nie wiem , cokolwiek, a ona nic.
Pod ciężarem takiego bólu dorośli upadają - ona sobie sama nie poradzi,
jak jej pomóc?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group