1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-17, 14:13   Temat: 1:0 dla czerniaka
dawno sie nie odzywałem, zostałem zakwalifikowany do badań klinicznych dostałem pembro plus epakadostat. Miałem trzy wlewy ale niestety lek nie zadziałał i zostałem z dalszych badań wykluczony.
Teraz zaproponowano mi ipi ale czuje sie bardzo źle i nie dałem rady pojechać na pierwszy wlew. nie wiem co dalej robić zastanawiam się czy nie przenieś dalszego leczenia do Gliwic gdzie mam dużo bliżej, ale nie wiem czy zmiana miejsca leczenia nie opóźni znacznie podania leku.
Może ktoś był w podobnej sytuacji i też zmieniał kliniki i wie jak to będzie się odbywało?
Nie wiem też czego sie spodziewać po podaniu leku może ktoś też go dostał i może coś na jego temat napisać.
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-06, 20:15   Temat: 1:0 dla czerniaka
Mam dostawać Pembrolizumab.Niwolumabem chciano mnie leczyć w Gliwicach ale pochwaliłem się że profesor zaprosił mnie do badań klinicznych więc zrezygnowano polecając badania jako lepsze.Armands, jak się odbywa leczenie stacjonarne czy trzeba jeżdzić na podanie leku.
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-06, 17:32   Temat: 1:0 dla czerniaka
No i jestem po wizycie w CO mutacji brak w tk głowy czysto,po rozmowie z profesorem mam przyjechać do Warszawy bo jest miejsce w badaniach klinicznych.Mam pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenie na co się przygotować pozdr.
  Temat: Prośba o ocenę b.histopatologicznego - nowotwor węzłów
piotr1972

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 18085

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-30, 09:38   Temat: Prośba o ocenę b.histopatologicznego - nowotwor węzłów
::rose::
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-05, 07:43   Temat: 1:0 dla czerniaka
No i jestem po rozmowie z profesorem i muszę ustalić mutację genu braf od tego będzie zależało dalsze leczenie.Co lepiej żeby była na plus czy minus pozd.
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-02, 19:53   Temat: 1:0 dla czerniaka
Radio było na pachę prawą bo tan naciek był z węzła co do pet i pośladka twierdzono że to nie przerzut bo brak odpowiednika w tk miałem usg i zmian patologicznych nie znaleziono a ja zaufałem lekarzom no bo komu mam ufać w leczeniu.Co do bólu to dokucza i to nawet bardzo kiedyś to myślałem że to staw się kończy bo mam nadwagę.Napisałem do Profesora mam nadzieję że odpisze pozdr
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-31, 22:25   Temat: 1:0 dla czerniaka
Pet był trzy razy grudzień2015przed wycięciem węzłów,marzec2016 ten do radioterapi,oraz październik jako kontrolny zmiany w pośladku i węzłach pachwinowych.
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-31, 20:39   Temat: 1:0 dla czerniaka
Już dodane chociaż trochę mi je pomieszało.
  Temat: 1:0 dla czerniaka
piotr1972

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10360

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-10-31, 20:27   Temat: 1:0 dla czerniaka
Witam o czerniaku dowiedziałem się prawie rok temu i miałem nadzieję że z gadem wygram łatwo lecz życie chce inaczej.Wszystko zaczęło się w październiku 2015 wycięciem guza pachy prawej i diagnozą przerzut czerniaka do węzła z nieznanego ogniska .Potem Gliwice i wycięcie węzłów pachy prawej(styczeń 2016) i radioterapia tej pachy(kwiecień-maj) oraz słowa że jest ok brak przerzutów, aż do dziś gdy dostałem wynik peta i słowa chirurga brak możliwości leczenia chirurgicznego przekazany do chemików.
Co teraz na co mogę liczyć w dalszym leczeniu.
Wyniki badań w załącznikach.



[ Dodano: 2016-10-31, 20:35 ]
Coś poszło nie tak z załacznikami

















 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group