1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 48667

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-01-25, 01:22   Temat: Rak jajnika
Lilith co u Was? Jak sie sprawy maja?
  Temat: Rak jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 48667

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-11-20, 18:48   Temat: Rak jajnika
Bardzo się cieszę Lilith...napisałam to już wcześniej, ale administrator usunął mój wpis - bo przy okazji napisałam dwa zdania o swojej mamie ... ehhh

W każdym razie bardzo się cieszę, że u Ciebie i Twojej mamy w porządku. Trzeba się cieszyć każdym dniem bez choroby :)

Celebrujcie - oby jak najdłużej :)

pzdr

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-11-20, 19:21 ]
pelasia napisał/a:
administrator usunął mój wpis - bo przy okazji napisałam dwa zdania o swojej mamie ... ehhh

Od tego masz => ten wątek <=. Dopóki ja odpowiadam za ten dział, będzie tu porządek.
  Temat: Rak jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 48667

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-16, 20:52   Temat: Rak jajnika
Lilith to fantastyczna wiadomosc:-) tak trzymac:-) pozdrawiam
  Temat: Rak jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 48667

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-09, 17:47   Temat: Rak jajnika
Lilith - opisywałaś gdzieś historię Twojej mamy? Kiedy była operowana? Jaki stopień zaawansowania? Pytanie - czy coś teraz się dzieje...czy były przerzuty na otrzewną już wcześniej? Czy to usunęli? Mi ciągle powtarzali, że kluczowa jest pierwsza operacja, że im bardziej radykalna bym lepiej... Hipec można zrobić raz w życiu, więc jeśli nie daj Boże coś teraz się będzie działo - moga to zrobić u Twojej mamy ....
  Temat: Rak jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 48667

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-09, 14:58   Temat: Rak jajnika
W Bydgoszczy jest w ogóle dziwnie - bo w sumie naprawdę niewiadomo jaki lekarz jest prowadzącym, do kogo uderzać z jakimi problemami ... straszne pod tym względem ... szczególnie w tej chorobie, gdzie potrzebujesz mieć kogoś kto odpowie na pytania i pomoże w razie problemów
  Temat: Rak jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 48667

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-09, 12:48   Temat: Rak jajnika
niestety prof. Wicherek nie przyjmuje prywatnie. Wiem, że w środy schodzi na konsultacje do przychodni, ale nie przyjmuje tam tylko z innymi lekarzami konsultuje pojedyncze przypadki. Jeśli chcecie go złapać - to jedynie na oddziale, ale jeśli pacjent nie leży na oddziale - to niestety raczej rzadko przyjmuje...
a co tam u WAs ciekawego? Jak mama?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group