1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-06-15, 00:42   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
Wyrazy współczucia
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-20, 18:13   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
nie musisz prosić....pamiętam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-05-20, 21:47 ]
BARDZO prosimy o zachowanie podziału wątków na merytoryczne i niemerytoryczne.
Część postów ponownie przeniesiona do Kciuków.


  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-17, 22:50   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
dopiero przeczytałam, że też byłeś dziś w W- awie :-( .....mam nadzieję, że udało Ci się wszystko pozytywnie pozałatwiać....czekam na wieści...pamiętam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: jusia: 2013-05-18, 20:32 ]
Kciuki przeniesione do komentarzy.

  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-14, 22:54   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
czasem konieczne jest czestsze ściaganie chłonki- np. co kilka dni.musisz obserwowac okolice blizn, jesli cos bedzie Cie znow niepokoic jedz ponownie do szpitala.......co do masazysty- to dobry pomysł, nie wiem tylko czy to nie za wcześnie, czy mozna to robic juz teraz, przed zdjeciem szwów- musisz w razie czego dopytac...dopytaj tez czy dany masazysta ma doswiadczenie w masazu limfatycznym- to wazne. moj pierwszy masazysta masował tak, że noge mialam sina od kostki po pachwine, a bol byl taki, ze lzy same mi lecialy. skutek tego taki, ze zdaniem prof. R. nieodwracalnie uszkodzono mi naczynia limfatyczne i obrzek pozostal. pamietaj- masaz limfatyczny nie moze bolec!!!
trzymaj sie, mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie lepiej, trzeba przetrwac :)
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-14, 12:33   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
uwazam, że powinieneś udac się do jakiegos ambulatorium- nie wiem szpital, miejsce gdzie jest dużur weekendowy? powinien to ktoś zobaczyc. może zbiera się chłonka, która trzeba ściągnąc? zabierz ze soba wypis szpitalny, żeby wiedzieli, co miałes robione! pozdrawiam i czekam na wieści, na dobre wieści :)
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-05, 23:06   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
kochany, nie mysl sobie, ze tylko Ciebie tak udekorowali tymi zszywkami w CO to chyba standard- rozumiesz przy takiej ilosci zabiegow to jak na linii produkcyjnej w fabryce, biora takera i jechane :-D chociaz na szyi musi to wygladac efektowniej niz na lydce :-D ale jest dobrze- to Twoje słowa!!! ja w W-wie bede dopiero we wtorek, bo mam popołudniu wizyte prywatna u prof. R. mam nadzieje, ze Ty w tym czasie bedziesz juz w domu. pozdrawiam
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-05, 19:54   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
lekarze tak maja- nie mowia nic dopóki nie maja w reku wynikow histopatol. musisz uzbroic sie w cierpliwosc... nie znam odpowiedzi na pytanie dotyczace radioterapii, ale pewnie niedlugo odezwie sie ktos kto przez to przechodzil, albo jest lepiej zorientowany. a jak sie czujesz, wciaz jestes w szpitalu???
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-15, 19:26   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
zrob tak, jak mowisz- jedz do Kielc i do Warszawy, bedziesz mial jasnosc. Moim zdaniem nie powinienes rezygnowac z W-wy, profesor to fachura, a i zespol ma swietny.jak sie tam "wkrecisz"to masz pewnosc, ze jestes w najlepszych rekach. Trzymaj sie, to nie koniec swiata- dowody na to masz w wielu postach DDS
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-15, 17:10   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
jak wyzej- tylko prof. Rutkowski. jedz w poniedzialek i zrob, jak mowi gaga1.
  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-11, 18:09   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
witaj! ciesze sie, ze wszystko dobrze :) tak trzymaj

[ Komentarz dodany przez Moderatora: poli: 2013-03-18, 12:07 ]
Kolejne komentarze tutaj

  Temat: Breslow 4mm Clark IIst
pchelka73

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 117757

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-07, 20:43   Temat: Breslow 4mm Clark IIst
podoba mi sie Twoje nastawienie- TAK TRZYMAJ!!! konsultuj, pytaj, badaj sie...jak pisala jadzka- trzymaj reke na pulsie :)



[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group