1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 54
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-10, 22:15   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
marzena66 - uspokoiłaś mnie, uspokoiłaś mnie bardzo :) już myślałam.... sama wiesz, co myślałam. Jak dobrze, że tu jesteś. Dziękuję!
ethos - dziękuję za odzew.
Zdrowia dla wszystkich!!!
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-08, 21:18   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dawno mnie tu nie było...Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Proszę o pomoc w interpretacji wyników. Nie rozumiem stwierdzenia - we wniosku badania z dn.29.11.2017 "w porównaniu z badaniem z dn.28.12.2016r obraz stabilny". Patrząc na opis obu wyników to dla mnie - laika, są one różne. Mam na myśli ilość guzków, o których mowa: w 2016 jest to jeden guzek, a teraz 4!!! To jaki to obraz stabilny? Czy ja czegoś tu nie rozumiem??? Bardzo proszę o pomoc!



[ Dodano: 2017-12-08, 21:34 ]
Naprawdę dawno mnie tu nie było... wszystko mi się pokręciło.Widzę, że piszę w nie swoim wątku :-( przepraszam!!! Nie wiem, jak to odkręcić ?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: missy: 2017-12-08, 21:40 ]
Załatwione :-)

[ Dodano: 2017-12-08, 21:48 ]
missy, bardzo dziękuję i przepraszam za zamieszanie ;)
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-05-03, 18:31   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Madzia70 bardzo Ci dziękuję. Zwlekalam z pisaniem do profesora, żeby niepotrzebnie nie zabierać Jego cennego czasu. Jeszcze raz dziękuję Ci za odzew. Teraz, już spokojniejsza, poszukam pulmonologa i poczekam na wizytę u miejscowego onkologa.

[ Dodano: 2016-05-03, 22:44 ]
Tak się jeszcze zastanawiam Madziu... czy na ten mój aktualny obraz płuc może mieć wpływ fakt, iż od ponad 30 lat choruje na astmę oskrzelowa?
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-05-02, 13:58   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Wciąż nic :-( i wciąż się denerwuje. Rodzinny radził konsultację u pulmonologa, ale najbliższy termin wizyty to połowa czerwca.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-27, 17:05   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
arawis, bardzo dziękuję za odzew😘tak, to było moje pierwsze TK. Do tej pory wyniki kontrolnego rtg płuc nigdy nie budziło podejrzeć. Mam nadzieję, że nie jest tak zle, jak moja wyobraźnia podpowiada.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-27, 15:34   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Kochani moderatorzy. Bardzo proszę o odniesienie się do mojego wyniku TK klatki piersiowej. Cytuję:
Płuca rozprężone.
Opłucne wolne od płynu.
Obustronnie w szczytach drobne zmiany włókniste.
Płuco prawe- drobne zmiany włókniste w segm. 5,8,9.
Płuco lewe- drobne zmiany włókniste w segm. 5 i 8. w segm. 8 drobny podopłucnowy guzek śr. 4mm
Węzły chłonne śródpiersia niepowiększone.
Tętnica płucna i aorta nieposzerzone.
Struktury kostne objęte polem badania bez zmian o charakterze meta.

Czy jest źle? Czy kontaktować się z prof. Rutkowskim? Wizytę u "lokalnego"onkologa mam za tydzień.
Z góry dziękuję za pomoc.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-08, 20:53   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dziękuję za odzew. Dziś udało mi się przekazać wynik onkologowi, tak zaocznie. Nie przyjal mnie tylko obejrzal wynik i wypisal skierowanie na tk. Tam najbliższy termin na koniec czerwca. Jak to usłyszałam wpadlam w taki szloch, że przerażony rejestrator wynalazl termin na 26.04. To już coś... Bardzo się martwię. Wyobraźnia pisze najgorsze scenariusze. Ale trzeba czekać.
laluchna- w odpowiedzi na Twoja sugestię- nie mam w domu zadnych zdjęć z poprzednich badań. Ostatnimi czasy wyniki dostawalam jedynie na kartce. Robione byly zawsze w tym samym miejscu więc jesli doltor zechce to wglad będzie miał.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-08, 01:32   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dziękuję laluchna. Poprzednie wyniki zawsze byly ok, tzn. nigdy nie było na plucach żadnych zmian. Nie wiem, co myśleć :uuu:
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-04-07, 19:23   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Kochani witajcie. Znów mam stres, znow sie boję. Odebralam właśnie eynik rtg płuc. Cytuję - drobnoguzkowe zacienienie w prawym kącie pż. Pomóżcie, co to znaczy, co robic dalej. Wizytę u onkologa mam za 2 tygodnie :-(
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-16, 18:10   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Wszystko w porządku! Falszywy alarm :) dziękuję Wam za slowa wsparcia i pocieszenia. Wszystkim życzę zdrowia! Pozdrawiam
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-14, 17:45   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Udalo mi się przelozyc usg na środę. Tak wiec jeszcze 2 doby stresu. Pozdrawiam
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 19:58   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dzięki za dobre słowo :) Staram się myslec pozytywnie, ale skutek jest marny. Odkąd wiem o tym podejrzanym węzle mam wrażenie, że boli mnie pachwina :uuu: Siła sugestii.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 18:08   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Myszko, moj czerniak byl guzkowy bez owrzodzenia, 4 figury podziału. Arawis, lekarz tez pytał czy mialam jakies infekcje, ale nie, ostatnio nie chorowalam.
Dzis rano zrobilam badanie krwi- OB i Crp w normie. Trochę mnie to uspokoilo, ale tylko trochę i na chwilę. Sama znam przypadki chorych na nowotwór w zaawansowanym stadium z ksiazkowymi wynikami krwi :-(
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 12:48   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Dziękuję Ci za odzew. Ostatnie usg mialam w maju 2015r. Z noga zawsze miałam problemy-pisalam o tym w swoim wątku- z obrzekiem limfatycznym. Lekarz na wizycie nic konkretnego nie powiedział. Poprostu trzeba zrobic usg :uuu: Jestem bardzo przestraszona.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
pchelka73

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-03-12, 07:24   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Witajcie. Dawno mnie tu nie było,tzn. bywałam, zagladalam i czytałam co u Was, ale nie pisałam. Czas tak sxybko leci.U mnie ok. Kolejne badania wyglądały korzystnie...aż do ostatniego wtorku. Na wizycie kontrolnej onkolog stwierdził guzek, powiększony węzeł chłonny w pachwinie? Jestem przerażona i załamana... Czy to może byc cos poważnego? Oczywiście mam skierowanie na usg, ale jak na złość pierwszy wolny termin to 29.3.(obdzwonilam sasiednie powiaty i wszędzie to samo) Nie wiem, co robić. Termin badania jest odległy. Chyba oszaleje.

[ Dodano: 2016-03-12, 07:25 ]
Czy w międzyczasie zrobic jakieś dodatkowe badania? Doradzcie proszę.
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group