1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wynik rezonansu i usg, guzy w mięśniach, chrzęstniaki?
paulag24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18361

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-08, 05:03   Temat: Wynik rezonansu i usg, guzy w mięśniach, chrzęstniaki?
Trzymam kciuki, aby wizyta u onkologa przyniosła same pozytywne wieści, daj znać proszę, jak już będziesz po.
Pozdrawiam
  Temat: Wynik rezonansu i usg, guzy w mięśniach, chrzęstniaki?
paulag24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18361

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-01, 20:04   Temat: Wynik rezonansu i usg, guzy w mięśniach, chrzęstniaki?
Dziękuję za odpowiedz, martwię się, spokoju mi to nie daje, byłam również na TK, wyniki opisałam w wątku o chorobie olliera.
Zmartwilas mnie tym, ze tak długo czeka się na wynik rezonansu:(Robilas panstwowo czy prywatnie?)ja idę prywatnie, ale to pewnie nie ma znaczenia.
Bardzo martwię się, wiem, że z mojego opisu wynika jeden mętlik, ale ja juz sama jestem w tym zagubiona:(
I tylko myślę, myślę, myślę.
Nic nie planuję, nawet wakacji.
Nie widzę tego optymistycznie, pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Wynik rezonansu i usg, guzy w mięśniach, chrzęstniaki?
paulag24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18361

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-04-28, 21:14   Temat: Wynik rezonansu i usg, guzy w mięśniach, chrzęstniaki?
Nie wiedziałam, że rezonans może trwać aż 4 godziny...i te cztery godziny musiałaś leżeć bez ruchu?pytam się, bo również idę na rezonans, ale samego podudzia i strasznie się denerwuję, tzn nie o samo badanie ale wynik....u mnie sprawa jest troszkę inna, podejrzewa się dysplazję włóknistą kości, ale ja się boję że to nowotwór kości.
Dodatkowo napiszę, że mam mnogie wyrośla chrzęstno-kostne również na nogach i miałam je usuwane, jedno pod kolanem-jako dziecko, drugie-na kości udowej-miesiąc temu.
nie powodowało to u mnie dolegliwosci bólowych, jednak zdecydowałam się na usunięcie...
teraz mam jakiegoś guza na piszczeli i sama niewiem co to, 14 maja idę na rezonans i wtedy się okaże:(
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group