1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1 mm
oleander79

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 17521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-10-25, 16:14   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark III, Breslow 1 mm
Przeraziły mnie te Wasze posty.

Mam kilkanaście znamion, chodzę do dermatologa (właściwie co roku do innego) regularnie. Za każdym razem jestem zapewniana, że przychodzę z bzdurą.

Nie zmieniają się, więc póki co ich nie wycinam. Chętnie poznam z nazwiska dermatologa-onkologa, do którego mogłabym się zgłosić z pełnym zaufaniem.

Mieszkam w województwie małopolskim. Polecicie mi kogoś?

[ Dodano: 2010-10-25, 16:27 ]
Z drugiej strony może to błąd diagnozy (hispat fałszywie dodatni), jeśli kilka specjalistów ogląda i stwierdza, że to z całą pewnością nic złego?

I druga refleksja: nastąpił przełom w leczeniu czerniaka. Czytałam, że ten nowy lek badają teraz pod katem tego, żeby pomagał wszystkim chorym (obecnie w badaniach klinicznych odpowiada na leczenie tylko połowa).

W Częstochowie byłam u dra Przemysława Jasnowskiego (chirurg-onkolog), wychwalany na wszelkich stronach internetowych przez pacjentów. Powiedział, żebym się przestała przejmować, bo prędzej mnie samochód zabije przy przechodzenie przez ulicę niż mi to zezłośliwieje.

A swoją drogą, codziennie ginie w ten sposób sporo ludzi...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group