1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-24, 16:25   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka.78 napisał/a:
Usunięte polipy zostały oddane do badania hist.pat. Czy możliwe jest aby były złośliwe?


kochana wszystko jest możliwe do czasu nadejścia wyników , które dają Wam odpowiedz na to pytanie
tylko co ci da stresowanie się na zapas ?
trzeba uzbroić się w cierpliwość - to akurat doskonale wiesz ;)
trzymam kciuki
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-15, 23:27   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka ceny Fortransu w aptekach kształtują się w granicy http://apte24.pl/p/pl/471...etka++4+rp.html
niestety nie pomogę przy zamienniku ale to pani w aptece powinna doradzić , jesli takowy zamiennik jest to powinna Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie

co do poprzedniego postu przy nadczynności tarczycy problemy z osłabieniem mięsni to bardzo częsta dolegliwośc , także kłopoty z wchodzeniem po schodach i ogolne osłabienie są naturalne
także to że jak piszesz ją " nosi "
szkoda ze mama nie dostała leków na tą nadczyność poczułaby się lepiej

i jeszcze jedno , morfologia z sierpnia , to trochę dawno, dla uspokojenia dobrze by było zrobić chociaż morfologię , o ile spokojniejsze będziecie jak wszystko będzie ok

pozdrawiam serdecznie Ciebie i mamę
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-17, 21:57   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka.78 napisał/a:
Czyli Mamcia może zwyczajnie przy wstawaniu i przesuwaniu się na łóżku nie używać mięśni brzucha itd? Bo zwyczajnie te mięśnie chroni, bo się boi bólu?


tak mama podswiadomie chroni brzuch ale to minie z czasem,
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-17, 19:33   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka.78 napisał/a:
A ja się czuję kompletnie bezużyteczna i bezradna, że nie mogę w niczym pomóc, poza dodawaniem otuchy.


no i własnie na tym polega pomoc,na dodawaniu także otuchy

jesli cie niepokoi to ze mama ma problemy ze wstawaniem i słabe mięsnie to idz do lekarki rodzinnej, opisz jej wszystko i niech ci doradzi
ja sama po takiej operacji nie potrafiłam wstawać a byłam o połowe młodsza od mamy,
odruch chronienia brzucha to skutek przebytej operacji i bolu, tak może być jeszcze długo
a co z rehabilitacja po operacji ?
mama je więc powinno jej stopniowo sił przybywać
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-14, 16:42   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka kotku , nie czytaj informacji na necie . masz to forum oraz są lekarze reszta to w duzej mierze wyssane z palca nie potwierdzone informacje na dodtaek mocno przesadzone nie warto
masz zakaz nakręcania się
dla własnego dobra zrozumiano ;)
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-03, 18:27   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
twoja mama troche panikuje - ale jak tu nie panikować jak się idzie po wyniki
mam nadzieję że ze to tylko panika

musicie na wizycie o tym powiedziec żeby rozwiać wątpliwości
ja sama jestem 10 lat po operacji jelit i tez mnie pobolewa czasem , po prostu wytworzyły sie zrosty i ma prawo boleć

zyczę wam siły
i spokojnej rozmowy z lekarzem
napisz sobie na kartce o co chcesz zapytać, notuj tez sobie wszelkie zalecenia lekarza
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-30, 19:36   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka.78 chyba musisz się przyzwyczaić do narzekań a martwic wtedy kiedy będą badania wyniki jakieś zamiany
nie wolno ci przejmować sie wszystkim bo ty prędzej niż mama będziesz potrzebowała pomocy
mama jest w doskonałej formie na razie i oby jak najdłużej,
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-21, 18:05   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
Reszka.78 napisał/a:
Właśnie zaczęła się głośno zastanawiać, czy to dobrze, że poddała się tej operacji, bo jak zje, to ją trochę brzuch pobolewa (co chyba normalne po operacji jelit) i w ogóle schudła bardzo. N


kilogram czy dwa to są wahania ktore mogą być miedzy wazeniem sie rano i wieczorem, po prostu woda ;)

mama chyba za bardzo się przejmuje
ja po operacji jelit miałam pół roku diety,
zbyt szybko moim zdaniem pozwolono jej jeść rzeczy ktorych jeszcze jeść nie powinna ale jesli takie były zalecenia w karcie wypisu to nie ma o czym dyskutować, widocznie każdy szpital inaczej do tego podchodzi
a ona po 2 tygodniach je prawie normalnie ale są rzeczy po których będzie ją bolał brzuch i tak już może być zawsze w końcu i zdrowych nie raz brzuch boli no nie ;)

nie przejmuj się i takimi narzekaniami
na wigilie raczej ostrożnie bo wszystkie dania są ciężkostrawne
pozdrawiam i duzo cierpliwości ci życzę
ważne ze masz ją obojętnie czy narzeka czy nie ;) ;)
  Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
niki

Odpowiedzi: 314
Wyświetleń: 120847

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-18, 18:18   Temat: Rak jelita grubego - kątnicy
przy anemii tez jest zazwyczaj zimno wiec to normalne ze mama sie skarży
po drugie jesli w domu mało się rusza tak samo robi się jej zimno

ja po operacji jelit miesiąc dochodziłam do równowagi a byłam młoda, wiec mama ma prawo się skarzyć, wytłumacz jej ze to normalne ale że z dnia na dzień będzie lepiej
a boli bo jeszcze ma prawo boleć

może mama chce więcej uwagi i zainteresowania ?
nie fukaj na Nią a raczej pogłaskaj i trochę daj Jej sie poużalać na sobą widocznie jest jej to potrzebne
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group