1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
nena

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-07-12, 10:26   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Tak Andrzeju, wiem- czytalam Twojego bloga, dziekuje. :)
(moj tato bardzo sledzie z cebulka lubi; ogolnie wiemy, ze ryby takie z glebokiego morza, swieze a nie zadne tam puszki)
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
nena

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-07-08, 09:51   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Oczywiscie, ze sztucznie nie.
Chodzi mi raczej o to, ze skoro nie ma ograniczen zywieniowych w sensie, ze cos jest zabronione to kalkulujemy, ze wszystko jest dozwolone.
Burak- lubisz i jadlas dotychczas- to chyba mozesz jesc teraz? tzn. ja nie namawiam nikogo do niczego, tylko sobie gdybam. Moj tato zawsze jadl kiszona kapuste, teraz tez sobie nie odmawia- jak ma smak to je. Pije kiszony barszcz z burakow, tego lekarz nie zabronil tylko wspomnial, ze niektorzy chorzy maja po tym sensacje.
Ech, nie wiadomo co tak naprawde wybrac, czy podejmujemy sluszne decyzje, ciagle dylematy...
Syrimarol aby wspomagac watrobe, cos daje czy nie, nie szkodzi mam nadzieje.
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
nena

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-07-07, 18:35   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Chce tylko powiedziec- to pewnie kazdy wie ale powiem: witaminy witaminom NIE rowne.
Co znaczy, ze witaminy szkodza?
W szkole dzieci sie ucza aby jesc warzywa i owoce bo maja duzo witamin. Cos sie zmienilo?
Lubimy pic wode z cytryna- to szkodzi?
Lubimy jesc winogrona- to szkodzi?
itd.

Witaminy szkodza- ale te wytworzone sztucznie.

Nie oczekuje odzewu. Mam za to nadzieje, ze ktos czytajac to co napisalam chwile sie nad tym zastanowi.
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
nena

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-03-05, 09:33   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Dziekuje za podaie linkow, choc nie ma w nich niczego dla mnie nowego. Naczytalam sie juz sporo o szkodliwosci "pseudo-witamin" - tzn witamin wytworzonych sztucznie oraz innych cudownych wspomagaczy.
Do zadania pytania na tym forum sprowokowala mnie wypowiedz pana, ktory lezal z moim tata na sali- powiedzial, ze od momentu gdy zaczal leczenie zazywa m.innymi SYRIMAROL i byla to wskazowka od jego lekarza. Czyli czasem lekarz cos podpowiada i liczylam na to, ze inni uzytkownicy wypowiedza sie i cos doradza.
Mam nadzieje, ze to nie koniec tematu.
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
nena

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-03-04, 09:38   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Problem poruszony w temacie wydaje sie bardzo wazny a ja mam wrazenie, ze jest lekcewazony przez lekarzy. Moj tato jest wlasnie w trakcie chemioterapii, srodki przeciwwymiotne dostaje podczas pobytu w szpitalu, w domu stara sie nie brac, apetyt w miare ma.
Problem polega na tym, ze nie sadze aby ktokolwiek byl w stanie uzupelnic braki w organizmie tylko "normalnymi posilkami" a tak nakazal nam lekarz taty. Na nasze pytanie o ukierunkowanie zywienia i ewentualne dodatki wspomagajace organizm odpowiedzial: mozna jesc wszystko co dotychczas, chory ma jesc to, na co ma ochote, zadnych wspomagaczy bo to nam falszuje wyniki.
Dla mnie to paranoja.

Detrodea pisze: FLAVON.
Moze ktos podpowie cos jeszcze? Bardzo prosze.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group