1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
nadzieja_27

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-05-02, 11:02   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Dziękuję. Pojadę taksówką z zachodniego i mam nadzieję że tym razem będzie lekarz i czegoś się dowiem bo w takiej niewiedzy nie daje się funkcjonować normalnie
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
nadzieja_27

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-05-02, 07:11   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Ja pierwszą wizytę mam za sobą 28 kwietnia. Lekarza, do którego byłam umówiona, nie było. Zastępował go inny. Z wyników miałam rtg i rezonans stopy . Mam guza na stopie. Lekarz przeczytał tylko opis rezonansu i rtg. Badań na płytach nawet nie oglądał. Wziął ode mnie te płyty z badaniami i wyznaczył termin następnej wizyty na 12 maja . Boję się, że jeśli będą mnie tak odsyłać to może być za późno. Czy to jest może normalne przy pierwszej wizycie Wpisano mi termin i godzinę wizyty w kontrolkę? Czy mam dodatkowo rejestrowac sie w rejestracji. Teraz będę jechała autobusem i mam pytanie czy lepiej jechać z dworca wschodniego czy zachodniego. Na centralny autobus nie jedzie. I moźe ktos wie ile mniej więcej zapłacę za taksówkę z dworca wschodniego na Roentgena? Wizytę mam na 11 w Warszawie będę ok godz. 10 nie chciałabym się spóźnic
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group