1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-01-30, 07:08   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Bardzo ciesze sie .ze wszystko ok,
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-06, 17:41   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Co u Ciebie?Kiedy masz kontrolne tk?
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-13, 07:09   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Właśnie dlatego pownnaś mieć zbadane wszystkie bloczki.Pozdrawiam.
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-25, 08:36   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Ja tez kilka dni temu robiłam usg ,bo miałam wrazenie ,że boli mnie wątroba.Wynik ok.,ale caly czas żyje w strachu.Pozdrawiam.
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-11, 09:12   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Czy musi byc komponent in situ tego nie wiem.Przypuszczam, ,ze tak moze byc jak w moim przypadku.Bo jesli jest podany Clark II i Breslow 0,25mm to nie moze byc czerniakiem in situ.Czerniak in situ jest czerniakiem nie inwazyjnym. Tak jak Ci pisalam postaraj sie oddac obydwa bloczki wtedy bedziesz miec najbardziej wiarygodny wynik.Pozdrawiam.
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-10, 15:52   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Gdzieś natknełam się na Twoje pytanie czy w takim czerniaku jak twoj Clark II i Breslow 0,25mm moze byc czerniakiem in situ.Otoz nie.Mozesz miec taka sytuacje jak u mnie ,ze jest komponent IN SITU,a to zmienia sprawe.Najlepiej jakbys oddala wszystkie bloczki wtedy otrzymasz wiarygodny wynik.I najlepiej jakby to bylo w wyspecjalizowanym osrodku.U mnie wynik koncowy roznil sie od pierwszego na moja korzysc.Niestety czerniak to nieprzewidywalny nowotwor i wszystko moze sie wydarzyc dlatego tez trzeba byc czujnym.Pozdrawiam.
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
myszka

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30268

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-08, 12:21   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Poczekaj spokojnie na rezonans.Wiem,ze sie denerwujesz, bo ja to samo przechodzilam prawie rok temu,gdzie w badaniu rtg pluc wyszedl guzek.Pamietam jak dzis jak u ŚP.Bajdy w tym samym niemal czasie wykryli rowniez guzek na plucu.Pisalysmy czesto do siebie.A juz jej nie ma.Ale pamietaj nie kazda zmiana musi byc przerzutem.Piszesz ze oddalas bloczki do ponownego przebadania, ale nic nie piszesz o drugim bloczku.Czy rowniez dalas go przebadac ponownie?A dlaczego mialas TK brzuch czy w usg cos wyszlo?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group