1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-02, 20:24   Temat: Dla mnie wyrok
Dokladnie tak jest jak napisala Wiosna. Ja na kazda wizyte u prof. a mialam co pol roku robilam usg j. brzusznej i wezlow. O rtg pluc decydowal prof. i na kazdej wizycie dostawalam skierowanie na rtg, ktore robilam w dniu wizyty w CO. Jesli chodzi o LDH nigdy nie mialam zleconego przez prof. Co ile masz wizyty u prof?
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-02-02, 18:08   Temat: Dla mnie wyrok
Nie rozumie. Jak pod opieka internisty? A onkolog? No wiesz internista inernista, ale powinnas byc rowniez pod opieka onkologa.
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-16, 21:06   Temat: Dla mnie wyrok
Jesli tak to jedz do Warszawy.A kiedy masz miec wyniki?
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-09, 22:04   Temat: Dla mnie wyrok
Jeszcze troszke i bedzie coraz lepiej zobaczysz.Pozdrawiam.
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-31, 21:31   Temat: Dla mnie wyrok
Dziwolagiem to napewno nie jestes.Zbiera Ci sie chlonka ,robi obrzek to jest na tym etapie normalne.Czasem nawet musi byc podany antybiotyk,ale jestes pod opieka lekarza ,wiec wie co ma robic.Mnie rowniez dluzszy czas bolala, a nawet dretwiala noga.Musisz uzbroic sie w cierpliwosc ,choc z doswiadczenia wiem, ze to nie jest latwe.
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-31, 08:36   Temat: Dla mnie wyrok
Mysle ,ze na jednej wizycie sie nie skonczy, aczkolwiek wszystko jest do przezycia.Choc jak cofne sie do czasu kiedy mialam tak ja Ty w tej chwili to reagowalam tak samo.
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-30, 20:56   Temat: Dla mnie wyrok
Ten plyn to chlonka.Ja rowniez po wycieciu wartownika mialam z tym problem okolo 2 tygodni.Jezdzilam co kilka dni na jej sciagniecie.Potem chlonka znalazla sobie odplyw i wszystko wrocilo do normy.
  Temat: Dla mnie wyrok
myszka

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53620

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-26, 21:06   Temat: Dla mnie wyrok
Ja pytalam prof.jak to jest w naszym przypadku ze sloncem.Odpowiedzial ,ze krem z wysokim filtrem to podstawa i niestety rzeczy zakrywajace np ramiona.No, ale jak sami wiemy w upaly nie da sie chodzic w pancerzu.Occzywiscie wszystko w miare zdrowego rozsadku.Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group