1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wiki4000 - komentarze (vf6)
myszak

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 11752

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-16, 17:51   Temat: Wiki4000 - komentarze (vf6)
Wiki, ogromnie się cieszę i trzymam kciuki...moja mama tez jest po tomografii, która wykazała stabilizacje z tym, że ona dostaje votrient... pozdrawiam. Ewa
  Temat: Wiki4000 - komentarze (vf6)
myszak

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 11752

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-13, 19:28   Temat: Wiki4000 - komentarze (vf6)
Witaj Wiki, mam pytanie- u kogo leczy się Twoja mama? Moja tez choruje na raka nerki, ma przerzuty do płuc i wątroby..teraz bierze votrient, ale czuje się coraz słabsza, brakuje jej oddechu i mam niestety uzasadnione przypuszczenie, że podczas najbliższej wizyty w piątek może już nie otrzymać kolejnej dawki...do tej pory chodziłam na konsultacje do prof. Szczylika, ostatnio byłam w maju, powiedział, że gdyby przestał działać votrient, można podać afinitor... ale z tego co się dowiedziałam, do końca wakacji profesor jest na urlopie... strasznie się boję, bo nie wiem gdzie ewentualnie szukać pomocy.. Jeśli ktoś może polecić dobrego specjalistę onkologa od raka nerki z Warszawy albo Bydgoszczy albo innego bardxzo proszę o pomoc
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group