1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co robić.
mysza19842

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11524

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-22, 21:34   Temat: Co robić.
[*]
  Temat: podziekowania
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3946

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-21, 11:33   Temat: podziekowania
Dzięki Wielkie !!! Pozdrawiam :-D
  Temat: Jak to jest
mysza19842

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7003

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-20, 14:07   Temat: Jak to jest
Szczere wyrazy współczucia:( wiem co przezywasz moj Tata zmarl na raka pluc w wieku 53 lat,dokladnie rok po tym jak dowiedzial sie ze jest chory.. Trzymaj sie!!!
  Temat: podziekowania
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3946

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-19, 09:57   Temat: podziekowania
Dziękuję serdecznie!!! :)
  Temat: podziekowania
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3946

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-10-19, 09:40   Temat: podziekowania
Witam ! mam 26 lat, do szpitala trafilam przypadkiem przez uciazliwą pokrzywkę.Wykonano mi profilaktycznie rtg kl piersiowej,zdjecie wykazalo .Zrobiono mi takze tkomputerowa z kontrastem..oto wynik :W polu dolnym pluca lewego segm 7 owalna miekkotkankowa jednorodna zmiana guzowata o gladkich odgraniczonych zarysach o wym. 17mmx13mm nie ulegajaca wzmocnieniu kontrastowemu, po za tym pola plucne bez zmian ogniskowych, wezly chlonne niepowiekszone, watroba sledziona trzustka nadnercza bez zmian ogniskowych.Jutro mam wizyte w poradni Kliniki Chir.Klatki Piersiowej, Gdyby nie ta pokrzywka ktorej zreszta juz nie mam zylabym w nieswiadomosci..moze ktos wie na co mam sie nastawiac z takim wynikiem tk?? pozdrawiam agnieszka

To byl pierwszy post ktory napisalam na tym forum okolo 2 mcy temu.16 WRZESNIA 2010 przeszlam operacje usuniecia guzka..Wynik histopatologiczny wykazal zmiane lagodną w moim przypadku byla to Hamartoma.Minal ponad miesiac,rana zagoila sie ladnie,pozostalo bolace zebro,ktore niestety chirurg musial lamac .20 cm blizna bedzie przypomiala mi o operacji,ale nie to jest istotne.Post ten kieruje do osob ktore sa w podobnej sytuacji jaka mialam ja ponad 2 mce temu..nerwy stres z niewiedzy co i jak bedzie przebiegało.Wiadomo ze swoje trzeba przecierpiec tuz po,ja zostalam wypisana do domu po 6 dniach od zabiegu.Wiadomo ze w domu najlepiej..szczegolnie jesli chodzi o powrot do zdrowia.
Pozdrawiam wszystkich cieplo i dziekuje ze wspieraliscie mnie gdy prosilam Was o pomoc. :) :)
  Temat: mysza19842 - komentarze
mysza19842

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4942

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-07, 21:56   Temat: mysza19842 - komentarze
Hmm,, np strach przed reakcja mego organizmu na dzialanie narkozy, ból po operacji i powikłania ktore mogą wystąpic...Wiem ze to moze dziwne ale ja naprawde bardzo sie boję
  Temat: mysza19842 - komentarze
mysza19842

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4942

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-07, 12:48   Temat: mysza19842 - komentarze
Witam ponownie ! Dzis juz 7 wrzesnia, do operacji tak niewiele, zadreczam sie myslami i pytaniami, gdyby nie praca ,wsparcie przyjaciol i mego chlopaka oszalalabym z nerwow w domu ...
  Temat: wynik tk prosze o pomoc
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4267

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-03, 23:22   Temat: wynik tk prosze o pomoc
Mam stawic sie na oddziale 13 wrzesnia..to juz niedlugo, narazie normalnie chodze do pracy wiec staram sie nie myslec co, jak itp. Dzięki wielkie za odpowiedzi i prosze dalej :) pozdrawiam
  Temat: wynik tk prosze o pomoc
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4267

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-31, 12:16   Temat: wynik tk prosze o pomoc
Dzis bylam tylko w poradni,wypisal skierowanie do szpitala i jutro rano mam stawic sie do doktora ,ktory bedzie sie mna opiekowal w szpitalu i prawdopodobnie operowal,wiec jutro dowiem sie wiecej. Lekarz powiedzial mi dzis ze usuna tylko guzka i troszke tkanki ,nic po za tym.Narazie tylko tyle wiem.Denerwuje sie bardzo gdyz nigdy/ na szczescie oczywiscie/ nie bylam operowana. Dzieki za odp
  Temat: wynik tk prosze o pomoc
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4267

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-31, 11:56   Temat: jestem po konsultacji
Witam ponownie! Jestem po konsultacji u torakochirurga ktory stwierdzil ze moja zmiana na lewym plucu tzn cien kragly o wym 13mm na 17 mm to prawdopodobnie nic groznego,trzeba jednak usunac ją operacyjnie.Zabieg za okolo 2 tygodnie.Strasznie sie denerwuje gdyz mam 26 lat i do tej pory nie mialam zadnej operacji pod narkozą.Czy ktos moze wie cos na temat tego jak dlugo trwa taka operacja ,czy niesie za soba jakies powiklania itd? Serdecznie pozdrawiam agnieszka

[ Komentarz dodany przez: absenteeism: 2010-08-31, 18:34 ]
Scaliłam oba tematy, jakie założyłaś, w jeden. Dalej proszę o pisanie tylko w tym wątku, aby cała historia była dostępna w jednym miejscu i łatwo było wrócić do poprzednich postów.
  Temat: mysza19842 - komentarze
mysza19842

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4942

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 21:45   Temat: mysza19842 - komentarze
Dziękuje za odpowiedzi, po konsultacji z lekarzem napiszę co mi powiedzial, pozdrawiam !!!
  Temat: wynik tk prosze o pomoc
mysza19842

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4267

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-24, 19:45   Temat: wynik tk prosze o pomoc
Witam ! mam 26 lat, do szpitala trafilam przypadkiem przez uciazliwą pokrzywkę.Wykonano mi profilaktycznie rtg kl piersiowej,zdjecie wykazalo .Zrobiono mi takze tkomputerowa z kontrastem..oto wynik :W polu dolnym pluca lewego segm 7 owalna miekkotkankowa jednorodna zmiana guzowata o gladkich odgraniczonych zarysach o wym. 17mmx13mm nie ulegajaca wzmocnieniu kontrastowemu, po za tym pola plucne bez zmian ogniskowych, wezly chlonne niepowiekszone, watroba sledziona trzustka nadnercza bez zmian ogniskowych.Jutro mam wizyte w poradni Kliniki Chir.Klatki Piersiowej, Gdyby nie ta pokrzywka ktorej zreszta juz nie mam zylabym w nieswiadomosci..moze ktos wie na co mam sie nastawiac z takim wynikiem tk?? pozdrawiam agnieszka

[ Dodano: 2010-08-24, 19:49 ]
Dodam ,ze moj Tata zmarl na raka pluc w wieku 53 lat:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group