1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jogi45 - komentarze
mral

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25531

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-06, 20:37   Temat: Jogi45 - komentarze
JaInko - Zdumienie moje jest wielkie. Jeśli Cię uraziłam to na pewno nie było to zamierzone i oczywiście bardzo Cię przepraszam.

No cóż. To dobry moment żeby się pożegnać z Forum. Zbyt serio je potraktowałam , a inaczej niestety nie potrafię. Sądziłam , że pomagam a tu okazuje się, że coś rozgrywam. W życiu mam zbyt wiele problemów i nie jest mi potrzebne jeszcze jedno źródło stresu.
Wszystkim bardzo dziękuję za wymianę doświadczeń i pomoc, Wszystkim Onkologicznym zwycięstwa i długich lat życia w zdrowiu.
Założycielom i Moderatorom życzę dalszego owocnego rozwoju Forum.

PS
Mrakad - proszę przesuń ten post we właściwe miejsce, bo zaśmieca wątek Jogi.
  Temat: Jogi45 - komentarze
mral

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25531

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-04, 19:34   Temat: Jogi45 - komentarze
jogi45 napisał/a:
Miałam nie pytać dlaczego ale zapytam. DLACZEGO zepsuł sie aparat właśnie teraz jak w końcu zaczęłam naświetlana? Czy mi jest pisane zawsze pod górkę? Z dwojga złego lepiej po pierwszym dniu niż później. Może wczoraj choć pare komórek zdechło.


Wszędzie mogą się zdarzyć awarie. Z tym jednak, że w takich sytuacjach sprzęt sprawny powinien być dociążany dodatkowymi pacjentami , tak żeby nie dopuścić do przerw w napromienianiu pacjentów. W takich sytuacjach, sprawne przyspieszacze mogą i powinny pracować na dodatkowej zmianie, nawet nocnej (pacjenci szpitalni). Z tego co pisze Jogi, wnioskuję, że nie wszędzie tak to można zorganizować.
  Temat: Jogi45 - komentarze
mral

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25531

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-24, 11:44   Temat: Jogi45 - komentarze
Widzę Jogi, że Ty też w nienajlepszym nastroju. Masz rację, też zostawiam wszystko i wyjeżdżam na kilka dni (czwartek - poniedziałek) i też nad morze.

Życzę udanego wypoczynku i choć przez ten czas zapomnienia o kłopotach.
  Temat: Jogi45 - komentarze
mral

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25531

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-21, 12:43   Temat: Jogi45 - komentarze
Też mam dylematy związane z byciem na Forum. Osobiście przestaję widzieć sens w pisaniu o samej sobie. Co to ma właściwie komu dać ? Pomóc – komu i w czym ? A może wręcz przeciwnie ? Może to co napisała Ineczka jest nie tylko "jej prawdą" ?

Wszystkiemu co robię z reguły przyświeca jakiś cel, a jakoś tutaj w trakcie go zgubiłam.
  Temat: Jogi45 - komentarze
mral

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 25531

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-04-09, 18:21   Temat: Jogi45 - komentarze
Cześć jogi,

Faktycznie rekordzistką nie jesteś, moja diagnostyka trwa ponad 5 lat i to nie koniec, po świętach wracam do szpitala.

Te święta będą inne niż dotąd - żadnych przygotowań. Będę robić tylko to na co będę miała ochotę , moi bliscy również - tak się umówiliśmy. Oznacza to , że będziemy razem ale osobno , bo każdy chce i będzie robił co innego. I dobrze , niech tak będzie, wszystkim nam to odpowiada.
Pomimo, że uzbroiłam się w laptopa, którego zabieram ze sobą wszędzie, mam duże zaległości w odpisywaniu na maile, w okresie świątecznym spróbuję to odrobić. Maile jw., również pochodzą od użytkowników obu Forów (Dum Spiro-Spero i ProSalute ) – korzystając z okazji, za wszystkie bardzo dziękuję, sukcesywnie postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
Ostatnio otrzymałam bardzo oryginalny mail nawiązujący do przedstawionych przeze mnie, w jednym z wpisów, wymagań stawianych onkologowi.
Cytuję swój wpis:
"Dzisiaj wiem, że potrzebuję onkologa na wiele lat, onkologa któremu zaufam, który jest uznanym autorytetem/ekspertem w swojej dziedzinie, który będzie postępował zgodnie z procedurami ale też będzie chętnie odwoływał się do swojej intuicji wybierając najlepsze dla mnie metody leczenia, który będzie miał wzgląd na mnie i moje indywidualne potrzeby, uczciwego, skłonnego do udzielania informacji, rzeczowego."

I poniżej fragment otrzymanego maila:

„(…)Droga Pani , takie rzeczy to tylko w Erze są możliwe (…)”

Pomimo, że specjalnych przygotowań nie ma, to zakupy muszę zrobić – lodówka jest pusta. Przeraża mnie tłok w sklepach, brak miejsc na parkingach, brak ciągłości w dostawach towarów itp. Także jutro, wybieram się na cmentarz, na groby bliskich. A potem ? – jeszcze nie wiem.
Może polecisz mi jakąś książkę ?

Pozdrawiam
mral
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group