1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje hobby
mral

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 18:26   Temat: Moje hobby
Widzę Tara, że kiedy się spotkamy będziemy miały dużo tematów do przedyskutowania. 8-) Bo oczywiście myślę, że spotkanie o którym pisałyśmy w innym wątku na pewno kiedyś dojdzie do skutku.
  Temat: Moje hobby
mral

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 11:26   Temat: Moje hobby
Cytat:
Mral, ja kupiłam swojego nikona po konsultacji ze znajomym profesjonalnym fotografem i to właśnie jego mogę ci polecić. Nikon D40. Sama wypróbowałam i mogę z czystym sumieniem ci go polecić. Jest najlepszy w klasie średniej według wielu osób.


Soja - Dzięki za pomoc :) , zakup mam już w planach ( musi trochę poczekać- kolejka).


Cytat:
tak jak Mral długo "kręciła" mnie fotografia i lubiłam atmosferę ciemni


Tara - U mnie to była łazienka, którą okupowałam godzinami ,przez co wciąż komuś się narażałam. :)
To co dzisiaj robie to nie to co planowałam: miałam być fotografem, później matematykiem a jeszcze później rolnikiem (a na tym to już kompletnie się nie znam). A skończyło się jak się skończyło. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem i techniką, a może w odwrotnej kolejności techniką i zarządzaniem (trudno to ustalić czym więcej), ale na pewno zaczęłam od techniki.
  Temat: Moje hobby
mral

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-05, 10:38   Temat: Moje hobby
Tara –przepraszam za moją śmiałość :) , ale może dasz się namówić i coś napiszesz o swoim hobby/zainteresowaniach ?
  Temat: Moje hobby
mral

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-04, 20:39   Temat: Moje hobby
soja napisał/a:
Mral, jeśli miałabym ci radzić to lepiej troszkę dołozyć i kupić lustrzankę. Są o niebo lepsze. Jakość zdjęć nieporównywalna z jakąkolwiek cyfrówką.


Soja, czy możesz mi coś zasugerować w klasie średniej.
  Temat: Moje hobby
mral

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-04, 12:48   Temat: Moje hobby
Soja,
Kiedyś zajmowałam się fotografią. Nawet chciałam iść do technikum fotograficznego, chyba nawet wysłałam zapytanie do takiej szkoły ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi, z perspektywy czasu mogę powiedzieć i całe szczęście, że ta odpowiedź nigdy nie nadeszła.
Jednak przez kilka lat była to moja duża pasja. Był to czas fotografii czarno – białej i samodzielnej obróbki zdjęć od a do z tj. sama wywoływałam film, sama wywoływałam zdjęcia , sama wykonywałam wszystkie inne czynności z tym związane (praca z powiększalnikiem, wywoływanie, utrwalanie, suszenie itp. ). To była duża zabawa.
Dzisiaj nie mogę znaleźć dobrego aparatu, nastawiłam się na cyfrowe ale co nie kupię niby lepszy to okazuje się ,że jest gorszy. Jakość zdjęć mnie nie satysfakcjonuje. I w ogóle, to już nie to samo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group