1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-02, 13:45   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Jusia, nie ma tu mowy o wyrzucaniu zdjęć. Nadzieja zaproponowała alternatywę i bardzo dobrze, bo przecież nie wszyscy musimy mieć to samo zdanie. Gdyby odpowiedź była jednoznaczna to na pewno tych pytań nie zamieściłabym na forum.
To bardzo ważne, żeby poznać zdanie innych.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-02, 12:45   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja , właściwie się z Tobą zgadzam.
Tak naprawdę odpowiedź na moje pytania może się przekładać na inne, np.: Czy zdjęcia osób , które odejdą (z powodu choroby) powinny pozostać w albumie ? A może powinny być usunięte ?
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-01, 17:49   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
tara napisał/a:
Wydaje mi sie, że DSS umieściła w galerii zdjęcia, które zostały opublikowane w "Wątku dla bezwstydnych"


Raczej nie, np. zdjęcie łukaszaandrzejewskiego wyjęte z innego wątku.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-01, 17:00   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
W nawiązaniu do zamieszczonego albumu, pozwolę sobie postawić następujące pytania:
Czy brak zdjęcia Kasi jest zamierzony ? Czy powinno się w nim znaleźć ? Dlaczego tak, albo dlaczego nie ?
Takie lub podobne pytania wcześniej czy później będą musiały się pojawić.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-11-02, 19:32   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Zufed,
Super wyglądasz na wszystkich przesłanych zdjęciach, zarówno tych wcześniejszych jak i tych ze ślubu. Niesamowite wrażenie zrobiło na mnie to z żabą na głowie, to zdjęcie jest fantastyczne i mogłoby być wyeksponowane na forum . Wzbudza tak niesamowitą sympatię , pokazuje że efekt utraty włosów wcale nie jest straszny i pokazuje jak sobie z nim można radzić. Analogicznie –zdjęcie w chusteczce. Gratuluję.
Na zdjęciach ze ślubu wyglądasz ślicznie, z mężem tworzycie b. sympatyczną parę. Życzę Wam obojgu wszystkiego najlepszego.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-01, 16:28   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
jogi45 napisał/a:
Pisalam kiedyś że przynależność do grupy jest mi potrzebna. Myślę że innym też skoro tak często sie tu kontaktujemy.
(...)
Niektórzy potrzebują anomimowości i niech tak zostanie. Inni chcą mówić o sobie i swojej chorobie więc ich słuchajmy. A swoją drogą ciekawe dlaczego tak różne są potrzeby przy takim samym wydaje mi sie problemie. To pytanie do psychologa a może psychoonkologa.


Wolę jednak odpowiedzieć sama na to pytanie – odpowiedź w nowym wątku „Dlaczego jestem na Forum?”
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-04-30, 22:43   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
AndrzejS napisał/a:

Pisze się obydwiema "ręcami".


Doskonale, nasza grupa jest coraz liczniejsza i wciąż otwarta dla Wszystkich chętnych.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-04-30, 21:47   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
DumSpiro-Spero napisał/a:

dostałam od dziadka motor, którym szalałam na nadmorskich działkach


DSS - Można powiedzieć, że realizowałaś moje marzenia. Zawsze marzyłam o motocyklu, ale nigdy tego marzenia nie zrealizowałam. Najpierw rodzice nie wyrażali zgody, potem nie było na to czasu, a jeszcze później nie wypadało. I tak to już chyba zostanie.

DumSpiro-Spero napisał/a:


mral napisał/a:
A tak zupełnie na marginesie: Sąsiadka z łóżka obok, zapytała mnie któregoś wieczora z nadzieją w głosie "Pani, ale chyba rakiem to nie można się zarazić ?"
Nie wiem czy :mrgreen: a może :cry: ?

mral - ja to z tych wyważonych jestem (a przynajmniej się staram :mrgreen: ), ale nie wątpię absolutnie w to, że w tej sytuacji odpowiedziałabym:
"Ależ tak! Mam nadzieję, że przez przypadek na panią nie kaszlnę"

A potem chrząkałabym ile wlezie :mrgreen:

:<:


DSS - Mój próg wrażliwości jest zadziwiająco wysoki, dzięki czemu nie ruszają mnie tego typu sytuacje.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-04-29, 09:24   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja napisał/a:
kogo macie ochotę widziec na tym spotkaniu ;)


Miałam na myśli spotkanie wszystkich chętnych Forumowiczów . Przez Forumowiczów rozumiem również Administaratorów i Moderatorów.
Koncepcji spotkania jeszcze nie ma , a zatem wszelkie pomysły jak sądzę są mile widziane. Na pewno mamy czas na opracowanie dobrego programu.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
mral

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329674

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-04-29, 08:55   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Tara, Zufe - dla mnie każde miejsce jest OK., odległość nie stanowi żadnego problemu.

Jogi – dlaczego milczysz ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group