1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuca lewego z obustronnym włóknieniem płuc
monita138

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 26767

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-21, 19:17   Temat: rak płuca lewego z obustronnym włóknieniem płuc
Witam, cieszę się , że mogłam coś podpowiedzieć. Najważniejsze ,że mama czuje jakąś różnice podczas oddychania. Niestety postępu choroby nikt z nas nie zatrzyma , ale walczymy o naszych bliskich i oni sami o siebie. Doskonale Cie rozumie i wiem co czujesz , że choroba postępuje a ty nie możesz tego zmienić:( Spędzaj z mamą jak najwięcej czasu, ja niestety już nie mogę porozmawiać z tatą:( strasznie mi go brakuje :( pozdrawiam ciepło i życzę dużo siły,walki Tobie i mamusi :)
  Temat: zmiany w plucach mojej Mamy
monita138

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 24550

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-09, 15:50   Temat: zmiany w plucach mojej Mamy
Witam Cię Nasturcja, mój tata też miał operację na Płockiej w Warszawie, obecnie jeździ t na kontrole do Warszawy. Lekarze naprawdę bardzo sympatyczni i tłumaczą naprawdę wszystko jeśli masz jakieś pytania to śmiało można pytać. Nawet telefonicznie udzielali mi informacji, ponieważ mamy kawałek drogi do Warszawy, a mój tata leżał w tym szpitalu sporo czasu, ale sam dobrze wspomina w/w placówkę. Moim zdanie nie musisz się obawiać co do podejścia lekarzy do pacjentów jak i ich rodzin. Zależy pewnie od lekarza, który mamę będzie prowadził, mój tata miał naprawdę fajnych, miłych , a co najważniejsze rzeczowych lekarzy. Pozdrawiam ciepło. Życzę dużo siły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group