1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
monika383

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95917

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-11-22, 20:36   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
hej malwi186,

Jestem pierwszy raz na tym forum, ale postanowiłam do Ciebie napisać, ponieważ czytałam twoje wypowiedzi na temat przebiegu twojej choroby. Jest to dla mnie interesujące ponieważ ,moja mama też choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną :cry: W grudniu będzie miała przeszczep szpiku w Gliwicach. Jak to wygląda w Twoim przypadku. czy będziesz miała przeszczep czy może lekarze zrezygnowali z jego przeprowadzenia? szukam osób, którzy mogą opowiedzieć mi o swoich doświadczeniach jakie mieli podczas pobytu w szpitalu (w czasie przeszczepu) jak i już po jego opuszczeniu: jak wygląda leczenie, jak często trzeba wracać na kontrole, jak trzeba przygotować mieszkanie dla chorego lub może lepiej jest coś wynająć itp. bardzo proszę o pomoc.
Czytałam tez wypowiedzi JustynaS1975, i wiem, że Ty juz jesteś po przeszczepie . może chciałabyś tez o tym opowiedzieć.
Jeżeli istnieje już taki temat to przepraszam szukałam, ale nic nie mogłam znaleźć. Jeśli pamiętacie jakieś wypowiedzi na ten temat to proszę podeślijcie mi linki.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group