1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-22, 21:57   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Ja w sprawie tej kawki....bo jeśli jesteście przed to ja bardzo chętnie też się wpraszam.
Już pędzę do Was :run:!!
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-12, 20:58   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia, Twoj Tatuś patrzy z góry na Ciebie i jest napewno z Ciebie bardzo dumny....

tulę Cię mocno i pozdrawiam

trzymaj sie...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-08, 20:15   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia, ... uważam że po tym jak dzieci widziały Twoje dzieci widziały z jakim oddaniem i poświęceni opiekujesz się Tatą i jak razem walczycie w chorobie napewno będą i Ciebie szanowały....mając takie świadectwo nie mam wątpliwości....

Tak jak poprzednicy....jestem ciekawa fryzurki
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-03, 23:03   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu...uważa że to bardzo dobrze że podjęłaś decyzję o zmianie mieszkania. Skoro nadażyła sie okazaj wiec bierz życie pełną garścią....i ciesz się nim, dla twoich bliskich tu na ziemii i tam na górze. Jestem pewna że on obserwują Cię i pomagają Ci jak mogą abyś zmieniała swoje życie na lepsze....

Bądź sobą. Żyjesz dla siebie, dla bliskich których kochasz, a ci co gadają....zawsze gadać będą. Nie przejmuj się nimi i stawiaj im czoła....Jestem pewna że dasz radę...

Z całego serca życzę ci abys zmieniła mieszkanko i była szczęśliwa. A Twoj Tatuś, Twoja Mamusia i Babi zawsze będą w Twoim serduszku....

Gorąco pozdrawiam....
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-27, 20:24   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
joanna, chciałam Ci podziękować za to ze się rozpisałaś....Wielu z nas uzmysłowiło to tak oczywistą oczywistość.....

Pozdrawiam...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-25, 21:56   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
kruszynka,.....................
jusia.................

Jestesmy wszyscy przy Was.....Trzymajcie sie..... :tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-15, 21:51   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:cry: :cry: :cry:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-13, 20:01   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu...żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jak bardzo mi przykro. Wielki szcunek dla Ciebie za tak piękne słowa o Tacie...

Wieczny odpoczynek....

:cry:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 18:47   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
tak jak kruszyna...czytam i płaczę, a ten wiersz.....

Trzymaj sie.... :cry:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 19:19   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu cóż powiedzieć....wszystko w rękach Boga.

Trzymaj się....

:tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
monika30

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259498

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-10, 17:13   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu....nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko napisac Ci jak moi poprzednicy, że życzę Ci dużo siły w najbliższym czasie. Bądź dzielna. Napewno dasz radę. Jestem myślami z Wami.... :/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group