1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
moina

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 37417

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-04-24, 17:07   Temat: Rak szyjki macicy
Witaj , po onkologu internista to kolejny lekarz któremu się ufa i biegnie po pomoc, w razie potrzeby. Kwestia trafiania na takiego co stany "paniko pochodne" które uaktywnią się u osób chorych onkologicznie potraktuje odpowiednio. Mianowicie doszukując się przyczyn .
Wynik badanego moczu coś "wykazał" ? może test na krew utajoną w kale nie zaszkodzi zrobić .
  Temat: Rak szyjki macicy
moina

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 37417

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-11-17, 16:17   Temat: Rak szyjki macicy
Widzę że wirujesz całkiem jak ja :lol: Wiesz my z Mamą byłyśmy ostatnio na wizycie kontrolnej . Wypytywałam o badania kontrolne typu, usg czy tomografia , stwierdził iż to za wcześnie ze względu na to iż jest krótki czas po leczeniu i robienie na tym etapie badan kontrolnych było by niemiarodajne cytuje "teraz cuda mogą wyjść trzeba poczekać ". Nie wiem jak to się ma do Ciebie ale może faktycznie daj trochę czasu sobie i twoim "organom" na dojście do siebie . Bóle w podbrzuszu u nas też były , teraz minęły ale kontrolnie co by mieć ręke na pulsie robiłam Mamie mocz . Pozdrawiam .
  Temat: Rak szyjki macicy
moina

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 37417

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-09-24, 13:48   Temat: Rak szyjki macicy
Mama też plamiła w trakcie naświetlań .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group