1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leczeniu uzupełniające Tafinlar i Mekinist
missy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3286

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-11-29, 18:49   Temat: Leczeniu uzupełniające Tafinlar i Mekinist
No tak, program lekowy gwarantuje intensywny schemat badań kontrolnych :)

Z ciekawości zapytam tylko czy pisząc o badaniu obrazowym głowy miałaś na myśli tk lub mri mózgu? Pierwszy raz spotykam się z leczeniem skojarzonym w IIIst.zaawansowania i chciałabym się dowiedzieć możliwie dużo na temat faktycznych procedur leczniczych i kontrolnych. Nie tylko ja zresztą, ta wiedza będzie na pewno istotna dla innych użytkowników forum.
W programie lekowym jest mowa o bad.obrazowych mózgu w przypadku stwierdzonych przerzutów, stąd moje pytanie bo przecież u Ciebie sytuacja jest inna.

Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Leczeniu uzupełniające Tafinlar i Mekinist
missy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3286

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-11-26, 15:55   Temat: Leczeniu uzupełniające Tafinlar i Mekinist
Bardzo dobra wiadomość z tą zgodą!
Mam nadzieję, że podobne sytuacje się nie powtórzą...

Ps. Co do przyjmowania tabletek w domu to ok, rozumiem, inne programy lekowe też tak czasem w praktyce przebiegają. Ale zakładam, że onkolog ma na Ciebie oko w sensie kontrolowania ewentualnych skutków ubocznych oraz zlecania badań kontrolnych?
  Temat: Leczeniu uzupełniające Tafinlar i Mekinist
missy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3286

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-10-26, 13:25   Temat: Leczeniu uzupełniające Tafinlar i Mekinist
Kasia2020,
Na forum nie ma lekarza, przykro mi.
Natomiast leki z programów lekowych są refundowane przez NFZ więc inna droga to nie tylko kwestia ogromnych nakładów finansowych, ale także brak możliwości podawania ich w szpitalu pod nadzorem lekarza. Lekarz nie poda na oddziale czegoś ze ścieżki, nazwijmy to, pozasystemowej. A bez nadzoru tych leków nie wolno przyjmować. Poza tym dochodzi jeszcze kwestia badań kontrolnych - bo zakładam, że masz jakieś dotyczące węzłów i spływu chłonnego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group