1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Smutnax - komentarze
misiak

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7159

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-27, 23:13   Temat: Smutnax - komentarze
Jeśli nie teraz to za jakis czas będzie mówić na ten temat. Choroba nas samych przerasta, nie radzimy sobie, potrzebujemy pomocy, i właśnie HD ,to nam pozostaje.
Niech mama sobie poczyta, może niech porozmawia z lekarzem. Nam słowo HD kojarzy sie z jednym, ale to nie jest takie straszne. U nas pielęgniarka jest zawsze uśmiechnięta, wspiera mamę, rozmawia, a ja zadaję milion pytań, pewnie ma mnie dosć :uuu: .
Pozdrawiam.
  Temat: Smutnax - komentarze
misiak

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7159

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-24, 13:34   Temat: Smutnax - komentarze
Ale HD nie zajmuje sie tylko osobami, które "odchodzą". Tu masz pomoc, czyli można porozmawiać, zmierzą ciśnienie, itd. Jest lekarz, który zbada, wypisze receptę jak trzeba będzie da skierowanie na badania.
Bo w tej chorobie jest róznie dzisiaj jest dobrze a jutro trzeba wezwac lekarza. Tak to niestety wygląda, a wiesz mi będą chwile, że nie będziesz wiedziała co robić. Oby ich nie było, ale w tej chorobie to raczej jest niemożliwe.
Wydaje mi sie, że to odpowiedni moment.
Wiem to z własnego doświadczenia, czasami był płacz, bezradność. I ten ból w sercu z niemocy.
Pozdrawiam.
  Temat: Smutnax - komentarze
misiak

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7159

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-23, 20:08   Temat: Smutnax - komentarze
No to witaj w nowym wątku, tu możesz więcej sobie popisać. ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group