1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak i węzeł wartownika
mf54

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9508

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-10-31, 16:01   Temat: Czerniak i węzeł wartownika
natinx procedury mogą być inne w każdym ośrodku onkologicznym.
Pewnie masz umówioną następną wizytę kontrolną. To pewnie dostaniesz skierowanie na TK i mutację BRAF. Chociaż przy takim malutkim :) to może wyglądać inaczej. Czyli tylko obserwacja, jak w tabelce z linku który podała lady_carrot
Wszystkich dolegliwości nie można przypisywać czerniakowi. Nigdy nie bolała cię głowa ? A teraz jak zaboli to od razu do onkologa?
  Temat: Czerniak i węzeł wartownika
mf54

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9508

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-10-31, 13:22   Temat: Czerniak i węzeł wartownika
Mi (czy mnie :lol: ) głowę będą badać dopiero w przyszłym roku(chyba w sierpniu) więc 1,5 roku po wycince węzłów :-D . Gdyby nie to forum, to dawno zapomniałbym, że miałem czerniaka i to poważniejszego :-D
Co prawna znaleźli mi coś :shock: w TK i idę na PET :fucc: . Może nic nie znajdą :-D
  Temat: Czerniak i węzeł wartownika
mf54

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9508

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-10-30, 14:47   Temat: Czerniak i węzeł wartownika
Z własnego doświadczenia - dobra rada. Przy tych ćwiczeniach (przeważnie rozciągających), rozciągać maksymalnie, do granicy bólu, którego już nie można wytrzymać. Uważam, że najlepsze są przy tym bloczku. Jak go zrobić opisałem w moim wątku. Bloczek mam nad moim łóżkiem, więc przydaje się przy rannym wstawaniu :-D

[ Dodano: 2017-10-30, 14:50 ]
Dodam dlaczego przy bloczku. Zdrowa ręka podnosi(rozciąga) tę chorą która samodzielnie nie może wykonać żadnego ruchu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group