1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak
mf54

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13306

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-24, 09:22   Temat: czerniak
Myślałem, że to Twój "pierwszy raz" :-D Nie pisałaś, że miałaś już wizytę i USG brzucha (w sierpniu?) i przeszłaś tę drogę. Ale może się nie "skapłaś" :-D - o kolejności.
Do sekretariatu idziesz z tą kartą co dostałaś od lekarza na poprzedniej wizycie i kartką z rejestracji z parteru. Jeżeli nie masz tej kartki, to od razu przy wejściu zarejestruj się (na dzisiaj - czyli poniedziałek :) ) pokazując kartę od lekarza.
Przed sekretariatem - 3ptr- siedzi przeważnie tłum ludzi :shock: Nikogo nie pytaj kto i" za czym kolejka ta siedzi :-D ) tylko od razu do sekretariatu (najlepiej o 7:30, mimo, że na drzwiach jest napisane czynny od 8:00 , bo nie zdążysz na USG. Jeżeli w sekretariacie dostaniesz skierowanie na USG i krew, to szybko najpierw na parter (windą szybciej :-D , chyba, że biegasz maratony :) ) zarejestrować się na USG(korytarz po prawej przed kawiarnią). Jeżeli będziesz z "osobą towarzyszącą " :-D to niech waruje przy USG(czy już Cie wywoływali), a Ty spokojnie idź na badanie krwi.
Najdłużej czeka się na USG, więc można zaoszczędzić 2 - 3 godzinki. Po USG, możesz , jeżeli lubisz , zjeść np mandarynkę, bo mówią, że zawiera wit. C, ale nie wiem czy lewoskrętną czy prawoskrętną :shock: Ja lubię mandarynki :-D No i szybko przed gabinet lekarza zająć kolejkę(w sekretariacie na pewno powiedzieli gdzie, jeżeli 5001 to na klatce schodowej na V ptr.).
  Temat: czerniak
mf54

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13306

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-23, 20:18   Temat: czerniak
glasia napisał/a:

W poniedziałek jestem umówiona do onkologa. Bardzo się denerwuję.

Moim zdaniem, nie masz się czym denerwować.
Całość opisałbym w ten sposób. :-D
Czerniak wycięty cały.
Ponowne badanie IM - 3 mitozy :-D , ale one były w tym wyciętym.
Węzły bez komórek czerniaka.
W poniedziałek dowiesz się dokładniej, może zrobią USG brzucha i badanie krwi, albo przy takich małych lekarz tylko obejrzy bliznę i da termin następnej kontroli.
Mój znajomy miał wycinane małe znamię, to chodzi tylko na obserwacje/badanie palpatacyjne(trudne słowo) :shock:
Napisz, jeżeli idziesz do WCO, czy na parter czy na 3 piętro, to dam Ci parę rad, jak to szybko załatwić?
  Temat: czerniak
mf54

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13306

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-23, 19:04   Temat: czerniak
Na tym indeksie to się nie znam :--: Też mam jakieś indeksy :-D
Ale ta pani "doktor w poradni" to po prostu wymiata :mur:
Nigdy bym się nie zgłosił na chirurgię onkologiczną, gdybym się nie dowiedział, że są jakieś szanse. Po prostu położył bym się i spokojnie umarł :lol:
Cytat:
Na razie mam się cieszyć, że nie mam przerzutów :?ale?:

Każdy się cieszy, ale wróg jest przyczajony i w każdej chwili zaatakuje :shock:
  Temat: czerniak
mf54

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13306

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-05-13, 19:01   Temat: czerniak
glasia napisał/a:
....., że przeniosłaś się z WCO do Warszawy? I tam robisz wszystkie badania i jesteś pod opieką lekarza. Jeśli możesz napisać kto był Twoim lekarzem prowadzącym w WCO, to będę wdzięczna. Ja nie mam lekarza prowadzącego i pewnie dlatego czuję się taka zagubiona.
Pozdrawiam :)

Ja też w WCO. 300km do lekarza to nawet nie jeździli w XIX wieku. A mamy XXI.
Gdybym miał jeździć 300km do lekarza, to wolałbym się zabić :mrgreen:
Mój wątek też możesz przeczytać :)
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group