1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dokument o czerniaku TVP 2 WTOREK 7.02.2017 godz. 22;50
mf54

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7549

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2017-02-09, 18:50   Temat: Dokument o czerniaku TVP 2 WTOREK 7.02.2017 godz. 22;50
Parametry pierwotne i tak nic nie wniosą. Każdy organizm jest inny. Przyczyny także.
Ja np. z 40lat pracuję przy promieniowaniu jonizującym, to co się dziwić, że mam czerniaka? Jak jedną z najważniejszych przyczyn podają promieniowanie? Palę i piję, ale nie mam raka płuc ani wątroby. Oczywiście moje nieroztropne :lol: zachowania, na pewno osłabiły mój system immunologiczny, i z czerniakiem już nie dał rady.
Wracając do tematu.
Cytat:
Oglądanie warunków szpitalnych w Danii nad wyraz stresujące

Widziałem, TV z 50 cali i aparatura medyczna, pokój jedynka. Jak jest program badawczy/eksperymentalny to pewnie jest też kasa na to.
U nas też można, ale zapewnić sobie samemu, ja tam nie narzekam. Tablet, internet, Telewizja TuiTam, słuchawki, i możesz się zamknąć jakby w jedynce :lol: . Na każdym oddziale jest kącik TV, ale wiadomo, rządzi ten kto ma pilota. :mrgreen:
Takich dokumentów jak ten film to jest wiele, przypomnę z przed kilkunastu chyba lat badania prof. Tołpy(chyba dobrze zapamiętałem nazwisko) z preparatem torfowym. I ostatnio chyba nagrodzone polki, jakieś nano roboty. Żeby nie być gołosłownym to poszukałem i znalazłem :-D
"Mgr inż. Wojciech Danowski, mgr Kaja Sitkowska oraz dr Wiktor Szymański to polska część drużyny Bena L. Feringi, naukowca, który w tym tygodniu otrzymał nagrodę Nobla z chemii za badanie maszyn molekularnych."
Badania są i fajnie. Kiedy będą wdrożone wyniki?

[ Dodano: 2017-02-09, 19:00 ]
Dopiszę kawałek tekstu z artykułu(doczytałem) o tych nanorobocikach, które potrafią zreperować każdy organizm.
"Nasza cywilizacja doprowadziła do perfekcji manipulowanie materia w makroskali od metrów do milimetrów. Tegoroczni Laureaci pokazali, ze wreszcie możemy manipulować materia na poziomie jednej molekuły."
  Temat: Dokument o czerniaku TVP 2 WTOREK 7.02.2017 godz. 22;50
mf54

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7549

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2017-02-08, 19:48   Temat: Dokument o czerniaku TVP 2 WTOREK 7.02.2017 godz. 22;50
Moim zdaniem, cały fim/reportaż mijał się trochę z prawdą. Podawali miliardy sztuk limfocytów i ja się pytam: Dlaczego po podaniu limfocytów Panie zgubiły włosy? Musieli jeszcze coś podawać.
Pani o imieniu na literę R(nie pamiętam), po pierwszej terapii limfocytowej, jeden guzek na mózgu zginął ale pojawiły się dwa nowe. Następną terapię mogła mieć za 9 miesięcy, wyleciała z programu, ale jakimś cudem wyprosiła po 6 miesiącach i nie podali wyników. Wyszła ze szpitala i powiedziała, że czuje się dobrze i jedzie na urlop. I tak jakby film się zakończył. Natomiast komentator zakończył, że po 4 miesiącach znaleźli/zastosowali lek nowej generacji, nie wiadomo jaki.

[ Dodano: 2017-02-08, 19:52 ]
Przepraszam, błąd.
Nie na mózgu tylko na głowie bo widziałem jak go dotykała rękoma.
  Temat: Dokument o czerniaku TVP 2 WTOREK 7.02.2017 godz. 22;50
mf54

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7549

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2017-02-07, 20:35   Temat: Dokument o czerniaku TVP 2 WTOREK 7.02.2017 godz. 22;50
Pewnie dla nas niedostępna terapia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group