1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła nierogowaciejący
meteor

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12565

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-09-25, 10:13   Temat: Rak nosogardła nierogowaciejący
Daniel M napisał/a:
I powraca ucisk w lewym uchu


Mi ucisk w uchu towarzyszy od ponad 5 lat, czyli od zakończenia leczenia, a nawet wcześniej, zanim zostałem zdiagnozowany. Chodziłem do laryngologa który nic niepokojącego nie widział, a okazało się , że to są pierwsze objawy raka. Teraz się nasilił, więc tak łatwo chyba się go nie pozbędziesz, chociaż to jest indywidualna sprawa. Każdy organizm inaczej reaguje na leczenie.
  Temat: Rak nosogardła nierogowaciejący
meteor

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12565

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-04-14, 11:38   Temat: Rak nosogardła nierogowaciejący
Witaj.

Do którego szpitala trafiłeś?
Warszawa, Gliwice a może jeszcze inna miejscowość.
  Temat: Rak nosogardła nierogowaciejący
meteor

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12565

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-01-26, 16:39   Temat: Rak nosogardła nierogowaciejący
Kowalska napisał/a:
W dobrych ośrodkach wyniki leczenia są doskonałe. Dla II stopnia zaawansowania choroby (możliwe, że taki stopień masz – tak wynika z opisów) 10/7 letnia przeżywalność wynosi 87 – 92 %.

Skąd te dane?
Trochę mnie przeraziłaś, to znaczy, że licząc od pierwszego leczenia nie pożyję dłużej jak 10 lat?
Skoro od pierwszego leczenia minęło u mnie 5 lat, to zostało mi już tylko następne 5 lat życia?

I co to znaczy, 10/7 letnia przeżywalność wynosi 87 – 92 %, a pozostała reszta 8-13% nie dożywa 7/10 lat? Czy może żyje długo i szczęśliwie i umiera śmiercią naturalną?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group