1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
maxdata26

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25342

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-02-17, 15:37   Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
A w okolicy intymnej nie robiła się grzybica? Może jakiaś Nystatyna w globulkach i jakaś maść.
W Empiku są fajne różności z filcu do szycia. Ja teraz szyję sowę przytulankę. Zajmuje dużo czasu, głowę i ręce :-)

[ Dodano: 2018-02-17, 15:42 ]
Mój tata z jedzeniem to kiepsko. Wszystko musiało być gotowane i naświetlanie lampami przed podaniem. Żadnych surowych owoców, warzyw . Wszystko musi być świeże i gotowane. Może takie obiadki dla dzieci w słoiczkach? Owoce słoiczkach te dla maluchów? Jak się to trochę posoli to da się zjeść.

[ Dodano: 2018-02-17, 16:30 ]
clotrimazolum krem
  Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
maxdata26

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25342

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-11, 14:32   Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
Z tego co nam mówią lekarze to szpiczak nie daje przerzutów.
Selgrossa TATA miał guza w kości krzyżowej. Poczytaj wątek "Guz kości krzyżowej - pacjent 65 lat". Tam Agnieszka opisuje przypadek swojego taty. Zarówno TATA Selgrossa, jak i mój są po udanym przeszczepie szpiku. Chyba Twój przypadek bardziej pasuje do wątku Selgrossa więc poczytaj tam. Ty jesteś młodą osobą i pewnie choroba nie jest jeszcze tak bardzo zaawansowana jak u nas.
  Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
maxdata26

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25342

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-11, 11:01   Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
Mój tata ma szpiczaka mnogiego, ale nie wiem czym się różni od umiejscowionego. A co chciałabyś wiedzieć? Napisz jak się zaczęło u Ciebie, jakie masz objawy, gdzie się leczysz, jak się czujesz, ile masz lat. Na pewno napiszemy Ci sporo o przypadku mojego taty i Sellgrossa.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group