1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dla mnie wyrok
masmonia

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53614

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-25, 00:30   Temat: będzie dobrze
Według danych które podałaś Twój guz ma klasyfikacje t1a lub t2a ze względu na breslow 1mm.Do 1mm jest t1a i tu masz tylko docinkę marginesu i to małą. Od 1mm czyli 1,01mm jest t2b i tu masz biopsję węzła wartownika i jeżeli był na łydce to jest pierwszy węzeł na drodze odpływu chłonki, nie ma dużego wyboru i raczej pod kolanem. Tu dylematem dla lekarzy jest ten 1mm. Bardzo dobrze rokuje, ze jest to znamnie którę było długo i zaczęło się zmieniać najczęściej są one o łagodniejszym pzebiegu czyli wolniej się rozwijające albo jak kto woli "mniej złośliwe". łydka też bardzo dobrze rokuje, jeśli tak można to określić ponieważ jestoddalona bardzo od głównych narządów, podejrzewam, że dlatego nie zlecono USG jamy brzusznej czy RTG i przy takim stadium byłoby "cudem" gdyby coś jednak się znalazło, ale zawsze można zrobić dla świętego spokoju. Indeks mitotyczny i brak owrzoedzenia też przemawia na twoją korzyść. Trzymaj się ciepło naprawdę wszystko będzie dobrze :) Pozwoliłam sobie napisać ponieważ trochę ponad pół roku temu przechodziłam to samo co ty i wiem jak potrzeba wsparcia i otuchy pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group