1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-27, 17:51   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidziu,

Hura, hura, hura [hura] ,
Lidia Bieńkowska napisał/a:
kupiliśmy tort i jesteśmy szczęśliwi

smacznego, rozkoszujcie się i niech to szczęście Was nie opuszcza jeszcze długo.

pozdrawiam
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-26, 18:25   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidziu każde badania wśród chorych osób i Ich rodzin wiążą się z ogromnymi emocjami, zawsze budzą ogromny lęk, co wyjdzie, co będzie.

Nie masz już na to wpływu, możesz tylko być czujna, rozmawiać z lekarzem co jeszcze może mężowi zaproponować/pomóc. Walczycie długo i tak dzielnie, trzeba mieć jeszcze trochę nadziei i sił do walki, na pewno dasz radę, tak jak dawałaś do tej pory i pewnie dzięki Twojej trosce mąż jest wciąż z Tobą.

Mocno przytulam :tull: życzę Ci żeby siły Cię nie opuszczały i żeby to nie było to, czego tak się boimy.

pozdrawiam
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-18, 16:36   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska napisał/a:
Załamałam się całkowicie


Lidziu tyle czasu walczycie i tak dzielnie sobie radzisz, jesteś całym wsparciem, siłą dla męża, wytrzymasz, dasz radę na pewno tak jak do tej pory dawałaś radę. Mimo, że się załamujemy, padamy to następnego dnia wstajemy z tych kolan, zbieramy wszystkie siły w sobie i nadal walczymy.

Przesyłam Ci mnóstwo sił, dużo energii i mocno tulę :tull:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-05-16, 18:55   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
:uhm!:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-24, 17:49   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidio
:tull:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-07, 17:18   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska,

tak przykro patrzeć na cierpienie bliskiej osoby, zawsze mówię, że nie tak powinno to wszystko wyglądać. Nie powinno się odchodzić w cierpieniu i takim strasznym wyniszczeniu organizmu chorobą.
Dobrze, że jesteś obok, że uśmierzasz ból i każde cierpienie.
Życzę Wam jak najmniej tego cierpienia a Tobie siły w tej trudnej drodze.

pozdrawiam
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-27, 20:15   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska, :tull:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-08, 18:26   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidziu, nie wiem czy to jakiś naciek raka, który utrudnia chodzenie mężowi czy też postęp choroby/osłabienie ale u nas też mama coraz bardziej słabła na nogi aż nastał dzień, że nie wstawała.

Przykro mi, że ten zbliżający się czas świąt nie może być dla Was tak radosny jak tego byście chcieli.
Mimo wszystko życzę, żeby tych chwil wspólnych było jak najwięcej.

:tull:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-16, 18:17   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska,

Nie oskarżaj się o nic, nie oskarżaj się, że uciekłaś. Powinniśmy być przy tych których kochamy, w końcu Oni na nas liczą, szukają u nas pomocy ale psychika ludzka jest tak skomplikowana, że w niektórych sytuacjach choć chcielibyśmy bardzo nie wiemy jak się zachowamy, co zrobimy, jak postąpimy. Najważniejsze, że byłaś szczera wobec męża a mąż zrozumiał Twój strach.

Dużo sił dla Ciebie.
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-15, 15:30   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska, :tull:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-04, 18:39   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska,

Dzielnie trwasz i wspierasz męża w tej ciężkiej chorobie. Przykre, że lekarz miał dla Was takie niekorzystne informacje
Trzymaj się :tull:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158557

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-08, 19:50   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidia Bieńkowska napisał/a:
Myślałam, że jestem przygotowana na najgorsze a jednak NIE jestem. :uuu:


Lidziu chyba nigdy nie jesteśmy na tą lekcję życia przygotowani. Zawsze słyszałam, że jak ktoś zginie nagle w wypadku samochodowym to jest gorsza tragedia, bo nagle i jest szok a jak choruje ktoś na raka to uczestniczymy w tym przez miesiące, dni, patrzymy na to cierpienie i godzimy się pomału na to nieuchronne ale czy to prawda, według mnie nie a może to zależy od charakteru człowieka, od jego siły psychicznej?

Lidia Bieńkowska napisał/a:
Nie wiem co teraz mam zrobić, czy jakoś mogę mu jeszcze pomóc.. nie wiem :cry: :cry:


Na pewnym etapie choroby, chyba już niewiele możemy zrobić ale możemy kochać, być razem, rozpieszczać, spełniać marzenia, zachcianki.

Życzę Ci ogromnej siły i tej fizycznej i tej psychicznej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group