1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: złośliwy rak odbytu
marzena66

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-26, 04:34   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY,

Przykro mi, że tak ciężkie choroby na Ciebie spadły, na pewno nie jest Ci łatwo ale już nie masz na nie wpływu możesz tylko się leczyć na tyle na ile medycyna pozwala. Mam nadzieję, że temat AIDS też masz pod kontrolą i przyjmujesz na to leki?
NIEUFNY napisał/a:
"wyżerane" pośladki to jednak wynik radioterapii. Cóż, chyba dopiero teraz wychodzą skutki uboczne radioterapii.

Jak najbardziej może tak być, skutki radioterapii mogą być nawet po bardzoooo długim czasie, pochemiczne zresztą również.
NIEUFNY napisał/a:
ZAKRZEPICA ..

Z tym trzeba uważać, przyjmujesz leki, żeby ją opanować?

Trzymaj się i jak masz potrzebę, to oczywiście pisz, zawsze ktoś odpowie.

pozdrawiam
  Temat: złośliwy rak odbytu
marzena66

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-25, 07:57   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY,

Michał pisz w każdej chwili kiedy tego potrzebujesz, pytaj, wyrzucaj swój strach, ból, obawy, zawsze będzie ktoś, kto z Tobą porozmawia czy poradzi. To normalne, że odczuwasz strach, jesteś poważnie chory, boisz się bólu i cierpienia ale to można opanować. Michał w hospicjach mają psychologów, proszę Cię umów się na taką wizytę, psycholog z hospicjum może przyjść do domu, porozmawia z Tobą, wesprze, nauczy Cię jak radzić sobie z tym ogromnym strachem. Nie wiem czy we wszystkich hospicjach są podobne zasady ale w moim to nawet proponowali mi, że wolontariusze mogą przyjść do mnie do domu i pomóc mi trochę przy obowiązkach a nawet posiedzieć ze mną pogadać, może spróbuj taką pomoc sobie załatwić, będzie Ci łatwiej.

Michał jesteśmy, wspieramy.
  Temat: złośliwy rak odbytu
marzena66

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-19, 17:28   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY, MICHAŁ, jesteśmy i jak tylko nas potrzebujesz pisz.

Trzymaj się chłopaku.
  Temat: złośliwy rak odbytu
marzena66

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-16, 13:15   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY napisał/a:
Muszę też przygotować rodziców. Nie chcę ich obciążać za wiele... Muszę ich w jakiś sposób chronić, zwłaszcza mamę


Rozumiem, że chcesz chronić rodziców ale to Ty teraz potrzebujesz tej ochrony, wsparcia. Nie wiadomo jak bedzie postępował Twój stan, piszesz, że mieszkasz sam a nigdy nie wiadomo czy nie będziesz potrzebował i kiedy a niestety to może nastąpić pomocy osoby drugiej i myślę, że trzeba rodzicom powiedzieć prawdę.

HD jak najbardziej, pomogą bardzo dużo ale nie będą z Tobą cały czas.

Przykro mi bardzo, że spotkała Cię tak okrutna choroba, jesteśmy jak będziesz nas potrzebował.

pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group