1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
marzena66

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 22375

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-02-02, 19:57   Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
gaba napisał/a:
jak tak rozdzielał to trafiłaś na specjalistę z pozycją w zawodzie

chyba niekoniecznie bo wygoniła lekarka do domu z CRP ponad 500 (już sepsa) i zapaleniem otrzewnej. Nie mam teraz czasu bo gdybym go miała ciut więcej to bym zrobiła pani doktor koło pióra ale kto wie.


pozdrawiam
  Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
marzena66

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 22375

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-02-01, 17:21   Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
gaba napisał/a:
Będzie się wił? odpowie szczerze? czy skłamie?

Sytuacja z mojego ogródka która mnie spotkała w ostatnim czasie, wizyta z mamą na SOR.
Lekarz
"prosze określić skalę bólu od 1-10"
Mama
nie wiem ale chyba 10
Lekarz
to niemożliwe bo by się pani wiła po podłodze
Ja
to proszę wpisać tyle ile pani uważa, skoro wie pani lepiej jak mamę boli.

Za chwilę mama leżała na stole operacyjnym.

Sami widzicie jak to wygląda na przykładach, szkoda czasami gadać, tylko mówi się o bólu a wciąż jest to temat rzeka.

pozdrawiam
  Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
marzena66

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 22375

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2018-01-08, 13:08   Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
Liszka napisał/a:
Respektując zasady tego forum nie musimy przecież popadać w kolejną skrajność i odrzucać wszystko to, czego rutynowo w leczeniu się dziś nie stosuje.

JustynaS1975, już dokładnie wyjaśniła temat a ja ze swojej strony dodam, że my nie zabraniamy pisać o tym, dyskutować bo nawet na forum jest dział przystosowany do tego, my nie pozwalamy na forum umieszczać linków do sklepów, szamanów, czy reklam towarów, to jest po prostu zabroniene zgodnie z Regulaminem forum.

pozdrawiam
  Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
marzena66

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 22375

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-21, 21:17   Temat: marihuana medyczna (CBD) jako pomoc w walce z nowotworami
Przypominam Regulamin forum część II pkt. 9

"Wszyscy traktujemy się z szacunkiem i życzliwością. Jesteśmy tu by pomagać lub uzyskać pomoc - nie ma więc na tym Forum miejsca na niespokojne, roszczeniowe dyskusje - autorzy takich wypowiedzi zostaną czasowo lub na stałe pozbawieni możliwości korzystania z zasobów Forum."

Proszę stosować się do tych zasad.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group