1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
marzena66

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47509

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-12-16, 21:06   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Saovine,
Oczywiście ja również szczerze gratuluję. Niech młoda mama dba o siebie i o swoją kochaną pociechę.
Dużo zdrówka.

pozdrawiam
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
marzena66

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47509

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-30, 21:44   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Proszę nie cytować całych wypowiedzi poprzedników, nic nie wnoszą do tematu a są do przeczytania wyżej, zajmują tylko niepotrzebnie miejsce.
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
marzena66

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47509

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-21, 11:50   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Saovine napisał/a:
Psychicznie cóż, jak jeszcze nigdy w życiu nie wiem co myśleć... Mam 27 lat, planowałam założenie rodziny. Teraz już nic nie planuję

Masz prawo do gorszego samopoczucia psychicznego ale nie masz jeszcze zamkniętych furtek leczenia gdyby takie były potrzebne, nie masz stwierdzonych przerzutów a to bardzo dużo, musisz być czujniejsza, ostrożniejsza, robić systematyczne kontrole a między tym wszystkim żyć, cieszyć się życiem, korzystać z niego.

Na forum jest dużo wątków z czerniakiem jak i dużo pozytywnych osób, które maja taką jak Ty lub podobną drogę i żyją, pomagają takim wystraszonym osóbkom jak Ty, poczytaj sobie, zarazisz się Ich pozytywnym myśleniem i uwierzysz, że masz prawo planować i cieszyć się życiem.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group