1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jestem załamana
marzena66

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6667

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-06, 18:28   Temat: jestem załamana
dzennifer napisał/a:
Tak moja mama chce przyjechać - ale ja ją odrzucam - tak samo odrzucam moich przyjaciół tu ( w Grimsby) - mają mi to za złe...


Bardzo źle, jeżeli są ludzie, którzy wyciągają do Ciebie rękę z pomocą trzeba z tego skorzystać. W takich traumatycznych chwilach naszego życia poznajemy ludzi, weryfikujemy przyjaźnie i zostajemy wśród ludzi, na których zawsze możemy liczyć a to jest bardzo ważne.

Nie zamykaj się na świat i na ludzi bo to spowoduje Twoje załamanie.

pozdrawiam
  Temat: jestem załamana
marzena66

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6667

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-02-04, 17:57   Temat: jestem załamana
dzennifer,

Bardzo mi przykro, że zmagasz się z tak ciężką chorobą, że pojawiła się wznowa i znowu trzeba się podnieść i podjąć kolejny bój o zdrowie i życie. Rodzinę masz daleko i to zapewne też nie pomaga, nie ma komu się wypłakać/wyżalić/przytulić.
Nie wiem jakie masz relacje rodzinne ale może istnieje możliwość jeśli masz mamę, jesteś z Nią w dobrych stosunkach to może mama przyjechałaby do Ciebie, żeby pomóc, żeby wspierać w tych trudnych chwilach.

Radziłabym również skorzystać z pomocy psychologa/psychiatry, trochę pomogą uporać się z tą traumą a jednocześnie psychiatra włączy jakieś antydepresanty, które pomogą Ci przetrwać te trudne chwile. Nie należy się bać tych leków, bo zapewne pomyślisz, że otumanią a Ty masz małe dziecko, absolutnie te leki nie otumaniają ani nie jesteś po nich senna, funkcjonujesz normalnie tylko uspokajasz wewnętrznie.

Trzymaj się i witam Cię na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group